Dizi Haberleri

She-Ra’nın Yeni Karakterlerinden Biri, Dungeons and Dragons’tan Geldi

Dungeons & Dragons oyunu farklı bir açıdan televizyon ekranlarının yolunu tutmuş gibi görünüyor. 80’lerin kült çizgi filmlerinden She-Ra‘nın yeni animasyon serisinde, Dungeons & Dragons’tan gelen bir karakter olacağı ortaya çıktı.

Netflix‘te yayınlanacak olan She-Ra and the Princess of Power serisinin Showrunner’ı Noelle Stevenson, Flame Con‘a katılarak yeni projeler hakkında bilgi verdi. Entertainment Weekly’nin haberine göre; D&D evreninden gelen karakterin oluşma fikri aslında çok klasik. She-Ra projesine başladığı dönemde Star vs. The Forces of Evil serisinin yaratıcısı Molly Knox Ostertag ile Dungeons & Dragons oynamaya başlayan Noelle Stevenson, DM Ostertag sayesinde yepyeni bir dünyanın kapılarını araladı ve orada beğendiği karakterlerden birini yeni çizgi film dizisine dahil etti.

Stevenson’ın D&D’deki ilk karakteri, teleport yeteneği olan “Tiefling Warlock Nightmare Baby” oldu. “Annesini delirtmek için ruhunu şeytana satan bir genç kız” olarak tanımladığı karakteri, She-Ra’ya dahil eden Noelle Stevenson, genç Warlock’un “Misty Step” teleport büyüsü ile ekibin dünyasına geldiğini açıkladı. Stevenson’ın D&D’den aldığı diğer esinlenmelerin çalışmalarına nasıl yansıyacağını da önümüzdeki dönemde görebileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Mutfak Aletleri ile Game of Thrones Müziği

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu