Dizi Haberleri

She-Ra Bir Kez Daha Ekrana Dönüyor! Savaşçı Prensesin Canlı Aksiyon Dizisi Amazon İçin Geliştirilecek

She-Ra, yeniden sihirli kılıcını kaldıracak ve gezegenleri Etheria‘nın özgürleşebilmesi için Horde‘a karşı arkadaşlarıyla birlikte mücadele verecek.

Netflix‘te 5 sezon boyunca yayınlanan She-Ra and the Princess of Power animasyon serisinden sonra şimdi de Amazon Prime Video için canlı aksiyon uyarlama geliyor. Noelle Stevenson imzalı She-Ra and the Princess of Power dizisinin de yapımcısı olan DreamWorks, Amazon Prime Video için geliştirilecek She-Ra canlı aksiyon dizisinin idari yapımcılığını üstleniyor.

Variety‘de yer alan bilgilere göre; daha çok erken aşamada olduğu belirtilen Savaşçı Prensesin yeni ekran macerası, She-Ra and the Princess of Power animasyon serisinden bağımsız bir hikaye olacak. Yeni She-Ra dizisi, çıkışını 1985 yılında He-Man and She-Ra: The Secret of the Sword çizgi filminde yapan Savaşçı Prensesin ilk canlı aksiyon uyarlaması olma özelliğini taşıyor.

Netflix‘in gençlik dizisinden sonra bu kez yetişkinlere yönelik bir She-Ra ile karşılaşabilecek miyiz acaba? Sevgili She-Ra‘yı kim canlandıracak peki? Dizi ne zaman ekrana gelecek sorusuna henüz geçemiyoruz bile. Çünkü bu konuların tamamı için daha çok erken. Takipte olacağız.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.