Dizi Haberleri

Shadow and Bone Kadrosu Yeni Sezonla Genişliyor

Netflix‘in geçtiğimiz sene seyircilerle buluşan dizisinde Nikolai, Wylan, Tamar ve Tolya karakterlerini canlandıracak oyuncular açıklandı. Ayrıca ikinci sezon çekimlerinin de Budapeşte’de başladığı duyuruldu.

Yazar Leigh Bardugo‘nun genç yetişkin – fantezi evreni Grishaverse‘den uyarlanan Shadow and Bone geçtiğimiz senenin en hoş sürprizleri arasındaydı kanımca. Grishaverse oldukça popüler bir evren, Türkiye’de ve dünya çapında çok geniş bir hayran kitlesi var. Yayın hayatına zaten bu büyük hayran gücüyle başlayan dizi, Prens Caspian’ımız Ben Barnes‘ı da barındıran genç kadrosu, hiç fena olmayan hikayesi ve keyifli aksiyonuyla çok geçmeden Netflix’ten ikinci sezon onayını kapmıştı. Bugün de kitapları okuyanları çok heyecanlandıran bir haber geldi ve Nikolai, Wylan, Tamar ve Tolya karakterlerini canlandıracak oyuncular açıklandı.

Serinin en sevilen karakterlerinden Ravka Krallığı’nın asi prensi Nikolai Lantsov’u Patrick Gibson canlandıracak. Nikolai’nin sadık savaşçıları ikiz kardeşler Tamar ve Tolya Yul-Bataar’a sırasıyla Anna Leong Brophy ve Lewis Tan hayat verecek. Jack Wolfe ise Kargalar ekibinin patlayıcı uzmanı Wylan Hendriks olarak karşımıza çıkacak. Oyuncuların dördü de deyim yerindeyse kitaptaki tasvirlerine cuk oturmuş. Zaten dizinin en çok takdir ettiğim yanı kesinlikle oyuncu seçimleri, performanslarını da izleyip göreceğiz artık. Ayrıca ilk sezon sırasıyla Nina, Genya ve Matthias karakterlerini canlandıran Danielle Galligan, Daisy Head ve Calahan Skogman üçlüsü de yeni sezonla birlikte yardımcı oyunculuktan ana kadroya terfi edildi.

İlginizi Çekebilir  Netflix'te Yayınlanacak Sandman Dizisinin Kadrosu Resmen Açıklandı

Netflix ayrıca tüm kadronun yer aldığı özel bir video paylaşarak çekimlerin Budapeşte’de başladığını duyurdu.

Shadow and Bone’un konusu nedir?

İki farklı Grishaverse serisinden, Gölge ve Kemik (Shadow and Bone) ve Kargalar Meclisi‘nden (Six of Crows) uyarlanan dizi, gizemli bir gölge tarafından ikiye ayrılmış Ravka adında bir ülkede geçiyor. Dört bir yanı savaşla çevrelenmiş olan Ravka, Grisha adı verilen özel becerilere sahip askerleri sayesinde ayakta durmaktadır. Orduya mensup bir haritacı olan Alina Starkov, kafilesinin uğradığı saldırı sonrası Güneş Elçisi olarak bilinen efsanevi Grisha olduğunu keşfeder. General Kirigan’ın himayesi altına giren Alina’yı artık yeni tehditler ve sorumluluklar beklemektedir. Bu sırada Ravka’nın çok uzağında, dört bir yanı suçla bezeli Katterdam’da Kargalar adlı bir çete büyük bir servetin peşinde yola koyulur, olaylar gelişir.

2. sezonun yayın tarihi henüz açıklanmadı ancak çekimlerin yeni başladığını da göz önüne alırsak biraz uzun bir bekleyiş olacak gibi duruyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Constantine Dizisinden Yeni Fragman ve İlginç Bir Detay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.