Dizi Haberleri

Sense8’in Final Bölümünden İlk Görseller Geldi

İki sene boyunca Netflix üzerinden hayranları ile buluşan Sense8, 8 Haziran’daki final bölümü ile ekranlara veda edecek. 150 dakika olması beklenen final bölümünden ilk görseller yayınlandı.

Geçtiğimiz sezonun en güzel sahnelerinden biri, şüphesiz ki, Amanita ve Nomi’nin aynı anda evlenme teklifi etmeleriydi. Gelen görsellere baktığımızda karakterlerin bir partide eğlendiğini görüyoruz. Belki de bu parti sahnesi Nomi ile Amanita’nın düğününden olabilir.

İkinci sezonun son bölümünde Wolfgang’i korkunç bir halde bırakmıştık. BPO tarafından yakalanan Wolfgang, bir masaya bağlanmış sayısız işkence ile mücadele etmeye çalışıyordu. Bu arada Sensate kümesi ise Wolfgang’i kurtarabilmek için bir araya gelmiş Whispers ve BPO’ya açık bir şekilde savaş ilan etmişti. Gelen görsellerden birinde Wolfgang ve Felix’i, Kala ve eşiyle birlikte görüyoruz. Kalpleri burkan bu kareden anladığımız kadarıyla Wolfgang, sevdiği kadının eşiyle tanışacak kadar iyi görünüyor.

Final bölümünde Berlin, Brüksel, Paris ve Napoli’yi göreceğimiz daha önce açıklanmıştı. Lito’nun yer aldığı bu kare aynı zamanda oldukça eğlenceli bir final bölümü izleyeceğimizi de gösteriyor.

Dizide sensate kümesine dahil olmadığı halde tüm olaylardan haberdar olan iki kişi var; Amanita ve Bug. Ancak Lito’nun sevgilisi Hernando ve arkadaşları Dani, Wolfgang’in küçüklüğünden beri en yakın arkadaşı ve suç ortağı olan Felix, Kala’nın eşi Rajan, Sun’ın hayatına yeni giren ve şimdiden sevgimizi kazanmış dedektif Mun da gerçekleri öğrenmeyi hak ediyor.

Dizideki hemen her karakteri bir arada gördüğümüz bu görselde ise herkesin gerçekleri öğrendiğini ve BPO ile Whispers’a karşı birlikte savaştıklarını varsayıyorum. 

Final bölümünde ikinci sezonun ardında bıraktığı sorulardan kaç tanesine yanıt bulacağımızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Capheus’un seçime girmesi ve annesinin hastalığı, Wolfgang ve Kala arasındaki ilişki, Lila’nın kümesi ve dünyanın dört bir yanındaki sensate kümelerinin iletişime geçmeye başlamasının da final bölümünde ne şekilde yer alacağını 8 Haziran’da göreceğiz. 

İlginizi Çekebilir  Stranger Things 8-Bit Oyun Olsaydı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu