Dizi Haberleri

Savaşçı Prenses She-Ra’nın Dizi Kadrosu Açıklandı

DreamWorks Animation, Netflix‘in dizi projesi She-Ra and the Princesses of Power‘ın bu yıl içinde başlayacağını duyurdu.Nimona and Lumberjanes serilerinin yaratıcısı Eisner ödüllü yazar ve yapımcı Noelle Stevenson, yapımcı Chuck Austen ile 80’lerin kadın süper kahramanlarından She-Ra‘yı yeni nesillerin huzuruna getiriyor.


Bu yıl Netflix‘te yayınlanacağı belirtilen She-Ra and the Princesses of Power (She-Ra ve Gücün Prensesleri), kendisini mistik savaş prensesi She-Ra’ya dönüştüren sihirli bir kılıç bulduktan sonra eski hayatını geride bırakan Adora adlı bir yetimin hikayesini anlatıyor. Asiler arasında yeni bir aile bulan Adora, kötülüğe karşı giriştiği amansız savaşta bir grup sihirli prensesle bir araya gelir.

Avalor Prensesi Elena’yı seslendiren Aimee Carrero‘nun Adora yani She-Ra’yı canlandıracağı dizinin tam kadrosu şöyle: Jordan Fisher (Seahawk), Marcus Scribner (Bow), Lorraine Toussaint (Shadow Weaver), Sandra Oh (Castaspella), Karen Fukuhara (Glimmer), AJ Michalka (Catra), Reshma Shetty (Angella), Keston John (Hordak), Lauren Ash (Scorpia), Christine Woods (Entrapta), Genesis Rodriguez (Perfuma), Vella Lovell (Mermista), Merit Leighton (Frosta) ve Krystal Joy Brown (Netossa).

Son zamanlarda He-Man‘den sonra en çok sevindiğim haberlerden oldu bu. Kılıcını çıkarıp, kötüleri dize getiren She-Ra çocukluğumun idolüydü çünkü. Ben hep She-Ra olmak isterdim; elimde plastik kılıç, üzerimde beyaz elbise… Bunda, sırf meyve suyu içeyim diye “Gücünü iç ve She-Ra’ya dönüş” diyerek bir dönem ortalarda savaş prensesi gibi dolanmama sebep olan babamın da büyük payı vardı sanırım ama hiç bir bölümünü kaçırmadığımı hatırlıyorum. Şu sıralar sadece koltuk kaldırmam gerektiğinde hatırladığım çocukluk kahramanım She-Ra’nın destansı maceralarını yeni nesillerin de seveceğini umuyorum.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.