Dizi Haberleri

Ridley Scott’ın Yapımcılığında Bir Vampir Macerası

Ekranlarımızda vampir dizileri uzun bir süredir var ve görmeye de devam edeceğiz. Bundan kaçış yok. Fakat arada bir heyecanlanmamıza neden olan yapımlarda yok değil.

İlgili Makaleler

Fox yeni bir vampir dizisi için pilot bölüm siparişi verdi. Projenin arkasındaki isimleri gördüğümüz zaman sıradan bir dizi ile karşılaşmayacağımızı anlıyoruz. Bu isimler, Liz Heldens (Friday Night Lights), Matt Reeves (Felicity, Cloverfield) ve Ridley Scott.

Deadline’ın haberine göre, senaryo Heldens tarafından yazılacak ve Justin Cronin’in ülkemizde “Hiçlikten Gelen Kız” üçlemesi adıyla yayınlanan fantastik üçleme şeklinde olan romanını baz alacak. Tanımı şu şekilde;

Post apokaliptik bir vampir macerasına dönüşen sürükleyici, karakter odaklı, devlet komplosu hikayesi. Baş kahramanımız ise kötücül güçler tarafından hedef alınan ve dünyayı kurtarabilecek özel güçleri olan bir kız.

Herhangi bir fragman çıkmadan veya oyuncular açıklanmadan bir şey söylemek için çok erken. Fakat projenin arkasındaki isimlerin deneyimlerine baktığımızda bir umut ışığı doğuyor.

İlginizi Çekebilir  Good Omens Dizisinin Başrolleri Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu