Dizi Haberleri

Ridley Scott’ın Yapımcılığında Bir Vampir Macerası

Ekranlarımızda vampir dizileri uzun bir süredir var ve görmeye de devam edeceğiz. Bundan kaçış yok. Fakat arada bir heyecanlanmamıza neden olan yapımlarda yok değil.

Fox yeni bir vampir dizisi için pilot bölüm siparişi verdi. Projenin arkasındaki isimleri gördüğümüz zaman sıradan bir dizi ile karşılaşmayacağımızı anlıyoruz. Bu isimler, Liz Heldens (Friday Night Lights), Matt Reeves (Felicity, Cloverfield) ve Ridley Scott.

Deadline’ın haberine göre, senaryo Heldens tarafından yazılacak ve Justin Cronin’in ülkemizde “Hiçlikten Gelen Kız” üçlemesi adıyla yayınlanan fantastik üçleme şeklinde olan romanını baz alacak. Tanımı şu şekilde;

Post apokaliptik bir vampir macerasına dönüşen sürükleyici, karakter odaklı, devlet komplosu hikayesi. Baş kahramanımız ise kötücül güçler tarafından hedef alınan ve dünyayı kurtarabilecek özel güçleri olan bir kız.

Herhangi bir fragman çıkmadan veya oyuncular açıklanmadan bir şey söylemek için çok erken. Fakat projenin arkasındaki isimlerin deneyimlerine baktığımızda bir umut ışığı doğuyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix, Stranger Things'e Katılan Yeni Oyuncuları Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.