Dizi Haberleri

Oscar Isaac: Marvel’s Moon Knight Çığır Açacak Bir Yapım Olacak

The Card Bounder filminin basım gösteriminde konuşan Oscar Isaac, Disney+ dizisi Moon Knight‘ın kendi çizgisini oluşturacak yenilikçi bir yapım olacağını belirtti.

Moon Knight dizisi, bir gizli görev sırasında işler yolunda gitmeyince ölüme terk edilen bir paralı askerin öyküsünü anlatıyor. Paralı asker Marc Spector’a ölüm eşiğindeyken ikinci bir yaşam fırsatı sunan Mısır ay tanrısı Khonsu, Spector’ı bir anti kahraman haline getiren süper güçlerle hayata döndürerek masumların intikamını alan birisi haline getiriyor. Kimliğini sürekli gizlemek amacıyla çizgi romanlara farklı adlar almış olan kahramanın hikayesine tanık olacağız.

Dizinin kötü karakterini Ethan Hawke oynayacak. Dedikodulara göre filmde Mark Ruffalo’nun Hulk’u ve Midnight Man’i de göreceğiz.

Budapeşte’de çekimleri devam eden dizinin 2022’de vizyona girmesi bekleniyor. Dizi 40-50 dakikalık 6 bölümden oluşacak. Geçtiğimiz günlerde set görüntüleri ve Moon Knight’ın olası kostümü olduğu iddia edilen görselleri paylaşmıştık.

Dizi üzerine Oscar Isaac, “çığır açacak bir yapım göreceksiniz” yorumunda bulundu. Detay veremeyeceğini belirten Isaac beklentilerin boşa çıkmayacağının üzerinde durdu.

Karakterin hikayesi ve tarzından yola çıkarak dizinin, Marvel’ ın şimdiye kadar ki en yetişkin odaklı yapımı olması bekleniyor.

Moon Knight, Batman’e karşı Marvel tarafından yaratılmış bir kahraman olduğu söyleniyor. Çizgi Romanlarında bolca şiddet ve kaos gördüğümüz yapımda, The Punisher ve Spawn gibi bir şiddet kullanmaktan çekinmeyen bir anti kahraman izleyeceğiz. Disney+ üzerinden yayınlanacak yapımda karakterde herhangi bir değişiklik olup olmayacağı ise merak konusu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.