Dizi Haberleri

Netflix’ten Bir Türk Dizisi Daha: 50m2

Hakan: Muhafız ve Atiye‘den sonra yeni bir Türk dizisini daha geliştiren Netflix, “50m2“yi paylaştığı eğlenceli bir video ile duyurdu. BKM‘nin yapımcılığını üstlendiği kara komedi dizisi çok tanıdık bir ikiliden izleyiciye ulaşacak.

Netflix’in BKM ile birlikte hazırladığı “50 metrekare“nin senaryosu “Leyla ile Mecnun“dan Burak Aksak tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğuna “Kardeş Payı” ve “İşler Güçler” gibi yapımlardan tanıdığımız Selçuk Aydemir oturuyor. Çekimlerine başlanan dizide; Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Engin Öztürk, Kürşat Alnıaçık, Yiğit Kirazcı, Tuncay Beyazıt, Özgür Emre Yıldırım, Hasan Yalnızoğlu, Tuğçe Karabacak ve Murat Kılıç rol alıyor.

Bir tetikçinin hikayesini izleyeceğimiz dizinin konusu şöyle: Gölge, karanlık alemlerde nam salmış bir isimdir ancak babası gibi gördüğü Servet, gizemli tetikçiye ihanet eder. Tetikçi, yaşadıklarından kaçtığı sırada kendisini 50 metrekare büyüklüğünde bir terzi dükkanının içinde bulur. Bir süre bu dükkana sığınan Gölge, mahalleli tarafından da görülür ve işler hiç olmadığı yerlere doğru sürüklenir.

İlginizi Çekebilir  Henry Cavill, The Witcher Dizisindeki Geralt Rolüne Talip Oldu

Çekimlerine başlanan ve 8 bölüm olması planlanan “50m2“, 2020‘de seyirciyle buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu