Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Netflix’in Türk Dizisi The Protector’ın Yayın Tarihi Ertelendi, Yeni Fragman da Geldi

Netflix’in Türk Dizisi The Protector’ın Yayın Tarihi Ertelendi, Yeni Fragman da Geldi

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un Netflix’e çekilen dizisi The Protector’ın (Hakan: Muhafız) bazı sahneleri beğenilmedi ve yayın tarihi ertelendi. Netflix, ertelendiği haberleri çıkan diziden ilk fragmanı yayınladı.

Mart ayında birinci sezon çekimlerine başlanan dizi, Eylül’de yayına girecekti. Netflix yetkilileri, yönetmen Can Evrenol’un çektiği ilk beş bölümü izlediler fakat bazı sahneler değişmek zorunda kaldı. Birçok harika sahne çöpe gitti. Bu gelişme Çağatay Ulusoy’un moralini bozdu.

Netflix’in Türk Orijinal Dizisi The Protector’a İki Oyuncu Daha Katıldı
Türkiye’nin Süper Kahraman Dizisi The Protector Yabancı Basına Tanıtıldı

Yeni yönetmen arayışına giren Netflix, Umut Aral ve Gönenç Uyanık’ta karar kıldı. Bazı sahneler yeniden çekildi ve kurgulandı.  Ortaya çıkan işten memnun kalan Netflix, yapım şirketiyle ikinci bir Türk dizisi için görüşmelere başladı ancak Bu gecikmeden dolayı hem bütçe arttı hem de ‘Hakan: Muhafız’ın Eylül olarak duyurulan yayın tarihi ertelendi. Netflix, ertelendiği haberleri çıkan diziden ilk fotoğraf ve fragmanı yayınladı.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Spin-Off Dizisi HBO'dan Geçer Not Aldı