Dizi Haberleri

Netflix, Talihsiz Serüvenler Dizisi Uyarlaması İçin Oyuncu Arayışına Başladı

series-of-unfortunate-events-banner

Geçtiğimiz sene Netflix, Lemony Snicket‘ın dünya çapında çok satanlar listelerinin zirvesine oturan Talihsiz Serüvenler Dizisi serisini izleyiciyle buluşturmak için kolları sıvamıştı.

Bir yıldır sessiz sedasız ilerleyen yapım aşamasının ardından, Netflix nihayet Baudelaire öksüzleri için oyuncu arayışının başladığını açıkladı.

İlginç olan şu ki, seçmeler için açıklanan listede öksüzlerin en küçüğü Sunny‘nin ismi yer almıyor. Bunu, Sunny gibi zekası ve olayları kavrama yeteneği yaşının oldukça ilerisinde -ayrıca gerçekten tehlikeli olabilen bir ısırma alışkanlığına sahip- bebek oyuncu adaylarının listesinin darlığına bağlıyoruz.

series-of-unfortunate-events-resim

Talihsiz Serüvenler Dizisi, ebeveynlerini korkunç bir yangında kaybeden ve öksüzlerin mirasının peşinde olan, zalim Kont Olaf’ın elinden kurtulmaya çalışan Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire üçlüsünün maceralarını anlatıyor. 43 dile çevrilen ve 65 milyondan fazla satan serinin Netflix uyarlamasının yapımcılığını ve bazı bölümlerin yönetmenliğini de Barry Sonnenfeld üstleniyor.

Bu seri 2004 yılında da sinemaya uyarlanmıştı; başrollerinde Jim Carrey, Liam Aiken, Emily Browning, Jude Law, Billy Connoly, Catherine O’Hara gibi isimler oynamıştı.

Netflix’in uyarlayacağı dizinin çekimleri ise 2016’nın ilk aylarında, Vancouver’da başlayacak.

İlginizi Çekebilir  Netflix, Away Dizisini Gözden Çıkardı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu