Dizi Haberleri

Netflix, Canlı Aksiyon Pokémon Dizisi Hazırlıklarına Başladı

Dedektif Pikachu’nun ardından Netflix, canlı aksiyon Pokémon dizisi üzerinde çalışıyor.

Variety, Lucifer’in ortak dizi sorumlusu Joe Henderson‘ın, Warner Bros.’un Dedektif Pikachu uyarlamasına biraz benzer ancak ondan farklı bir canlı aksiyon Pokémon serisi yazıp yürütücü yapımcılığını üstlendiğini bildiriyor.

Şu anda, Detective Pikachu gibi projenin mevcut bir Pokémon oyunundan veya animasyon dizisinden veya hikayenin geçmişinde yer alan diğer düzinelerce Pokémon hikayesinden herhangi birinden bir konuyu ödünç alıp almayacağına dair hiçbir ayrıntı yok.

Nintendo, farklı şirketlerle çalışmak söz konusu olduğunda Pokémon ismini ve hikayesini bir şekilde koruma konusunda köklü bir geçmişe sahip. Bununla birlikte Dedektif Pikachu‘nun gişedeki başarısı göz önüne alındığında ve Netflix’in özellikle Pokémon çizgi filmlerinin birçok sezonunun şu anda platformda yayınladığını düşündüğünüzde böyle bir anlaşma iki taraf için de anlamlı duruyor. Netflix’in duyurusu, Pokémon’un 25. yıldönümünün ortasında geldi.

Dizinin konusu ne olursa olsun muhtemelen Pokémonlar’ın tasarımları dizide en öne çıkan ve onu başarılı veya başarısız yapan etken olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  His Dark Materials Dizisinden İlk Görüntüler Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.