Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Neil Gaiman’ın American Gods Dizisi Bu Sefer Geliyor!

Neil Gaiman’ın American Gods Dizisi Bu Sefer Geliyor!

amerikan-tanrilari

Uzun süre sürüncemede kalan ve en sonunda ne yazık ki iptal edilen American Gods dizisi, bu sefer kesin olarak geliyor.

STARZ, akşam üzeri yaptığı resmi açıklamada, projeye yeşil ışık yaktıklarını duyurdu. Fantastik kurgu ve bilimkurgu konusunda güçlü kalemler olan Bryan Fuller (Hannibal, Heroes) ve Michael Green (Heroes, Kings) projenin hem senaristliğini hem de yapımcılığını üstlenirken, romanın yazarı Neil Gaiman da yardımcı yazar ve yapımcı olarak kadroda yerini almış durumda. STARZ’ın açıklamasına göre çekimler, ana karakter Shadow Moon rolü için uygun bir oyuncu bulunur bulunmaz başlayacak.

american-gods-gaiman

American Gods, hapisten yeni çıkmış ve bir anda kendini eski ve yeni tanrıların arasındaki savaşın ortasında bulan Shadow Moon’un hikayesini anlatan, Hugo, Nebula ve Bram Stoker gibi prestijli ödüllerin sahibi, otuzdan fazla dile çevrilmiş kült bir roman.

Shadow Moon için ideal oyuncuyu aradıklarını belirten STARZ ekibi, hayranların @STARZ_Channel Twitter hesaplarına #AmericanGods ya da #CastingShadow hashtagleriyle kendi fikirlerini yollamalarını istediklerini de belirtiyor. Önümüzdeki günlerde belli olacağını düşündüğümüz kararın açıklanmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Açılışını 360 Derece İzleyin

Gönüllerin Shadow’u her zaman için Jason Momoa olsa da, başarılı bir American Gods dizisi kim olursa olsun kendini izlettirir.

Güncelleme (19 Haziran 2015 – 08:10): İlk konsept çizim çalışması yayınlandı.

american-gods-concept-art