Dizi Haberleri

Neil Gaiman, American Gods’ın Bir Sonraki Sezonu ile Daha Yakından İlgilenecek

Yapımcılar Bryan Fuller ve Michael Green‘in diziden ayrılışı, Gillian Anderson‘ın oyuncu kadrosundan çıkışı ve Kristin Chenoweth‘in de gelecek sezonda yer almayabileceğini ima eden sözlerinin ardından American Gods‘ın geleceği oldukça belirsiz görünmeye başlamıştı. Starz’ın, hayranların tedirginliğini arttıran sessizliğinin ardından kanalın CEOsu Chris Albrecht, nihayet bu tedirginlikleri biraz olsun dindirecek bilgiler paylaştı.

Variety’nin haberine göre Albrecht, Television Critics Association basın turunda, dizinin geleceğine dair demeçler verdi. Albrecht, Michael Green ve Bryan Fuller’ın ne kovulduklarını, ne de diziyi terk ettiklerini söyledi ve kafaları karıştıran bir açıklamada bulundu:

“Brian ve Michael diziyle alakadar olabildikleri kadar olacaklar. Tam olarak rollerinin ne olacağı ise biraz havada bir konu.”

Gaiman’a dair soruları ise Albrecht, ödüllü yazarın daha ziyade yapımcılığa yakın bir görev üsteleneceğini söyleyerek yanıtladı. Geçtiğimiz sene Green ve Fuller’ın projeyi terk ettiği ilk olarak açıklandığında Gaiman, dizinin yapımcısı olacağına dair söylentileri reddetmiş ve sadece Good Omens uyarlamasında yapımcı olarak görev alacağını belirtmişti:

Geçtiğimiz günlerde ise Gaiman, Twitter üzerinden gelen bir soruya, Albrecht’in demeçlerine pararlel bir cevap verdi ve aktif olarak iki dizinin yapımcılığını üstlenmeyecek olsa da American Gods’ın yeni yapımcısı ile oldukça yakın çalışacağını belirtti:

Her ne kadar dizinin hayranları Bryan Fuller ve Michael Green’in yapımcı olarak geri dönmelerini ve dizinin kaldığı yerden devam etmesini dileseler de işler başka bir yönde ilerleyecek gibi görünüyor. Sonuç ne olursa olsun, umarım American Gods belirsizlikler arasında kaybolmadan başarılı bir ikinci sezon ile geri dönüş yapmayı başarır.

İlginizi Çekebilir  Battlestar Galactica'nın 4 Sezonunu Ücretsiz İzleyebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu