Dizi Haberleri

National Treasure: Edge of History Dizisinde Nicholas Cage Dönebilir

Bu Aralık ayında, National Treasure: Edge of History ekranlarda karşımıza çıkacak. Serinin başrolü Nicholas Cage de dizide yer alabilir.

Aile tarihinin gizemini keşfetmek için bir arayışa çıkan 20 yaşındaki bir hayalperest olan Jess Valenzuela‘yı (Lisette Olivera) National Treasure: Edge of History dizisinde izleyeceğiz.

Serinin hayranları bu yeni macera için heyecanlılar ve Justin Bartha‘nın Riley Poole rolüne geri döndüğünü görmek güzel ama gerçekten merak edilen şey şu: Nicolas Cage‘in seriye Benjamin Franklin Gates olarak döndüğünü görecek miyiz?

Dizinin senaristlerinin bu konuda bir planı var.

Marianne ve Cormac Wibberley, Entertainment Weekly ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, orijinal yapımın oyuncularının geri döndüğünü söylediler;

Diane Kruger ve Jon Voight‘u belirli noktalarda almaya çalışmak hakkında çok fazla konuşma yapıldı ancak başarılı olmadı.

YouTube player

Bununla birlikte Nicholas Cage, National Treasure: Edge of History‘nin gelecekteki bir sezonunda ortaya çıkarsa senaristler hazır. Yazarlar bu durumu kendi aralarında, “Tony Stark, Peter Parker’ı ziyaret edecek,” olarak tanımlıyor ve şöyle açıklıyor;

Ben Gates ortaya çıktığında ilişkiyi temelde böyle gördük. Jess, bu durumda tam bir Peter Parker gibi olacak ve ‘Aman Tanrım, bu Ben Gates! Ne yapmalıyım?’ diye heyecanlı bir anda kendisini bulabilir. İşte bizim evrenimiz böyle. Bir sezon daha olursa diğer orijinal oyuncuları da getirmek isteriz. Hepsi için rollerimiz var.

Nicholas Cage’in National Treasure hikayelerine geri döndüğünü görmek çok eğlenceli olurdu! National Treasure: Edge of History, 14 Aralık’ta Disney+’ta prömiyer yapacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.