Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Locke & Key Çizgi Romanının Yaratıcısı Dizi İçin Yeni Anahtarlar Geliştiriyor

Locke & Key Çizgi Romanının Yaratıcısı Dizi İçin Yeni Anahtarlar Geliştiriyor

“Locke & Key” çizgi roman serisinin yaratıcılarından Gabriel Rodriguez‘in, Netflix uyarlaması için yeni anahtarlar tasarladığı ortaya çıktı.

Netflix‘te yayınlanan “Locke & Key” dizisinin Showrunner’ı Meredith Averill, Twitter‘dan, “Çekimlere ne zaman döneceğimizi bilmiyorum ama Zoom’da görüştüğüm Gabriel Rodriguez‘in yeni anahtar tasarımları beni çok çok mutlu etti” mesajını paylaştı. Bu paylaşıma Rodriguez‘in yanıtı, “Sevgili Meredith siz en iyisisiniz. İzleyicilerin merakla beklediği Locke & Key‘in ikinci sezonunda müthiş sürprizler hazırlamak adına beni de davet ettiğiniz için onur duydum” oldu.

Joe Hill‘in yazıp, Gabriel Rodriguez‘in çizdiği “Locke & Key”, 2008‘de IDW Publishing tarafından yayınlanmaya başlamıştı. Netflix‘in çizgi roman serisinden uyarladığı dizi ise Şubat ayında izleyici karşısına çıktı.

İlginizi Çekebilir  Dark Dizisinin 3. Sezon Çekimleri Başladı

İlk sezonunda; Darby Stanchfield (Nina Locke), Jackson Robert Scott (Bode Locke), Connor Jessup (Tyler Locke), Emilia Jones (Kinsey Locke), Bill Heck (Rendell Locke, Laysla De Oliveira (Dodge), Thomas Mitchell Barnet (Sam Lesser), Griffin Gluck (Gabe) ve Coby Bird‘ün (Rufus Whedon) ilk sezonunda kamera karşısına geçtiği dizinin ikinci sezon yayın tarihi henüz duyurulmadı.