Dizi Haberleri

Kevin Durand, Swamp Thing’in Kötü Adamı Olacak

DC Universe’de yayınlanacağı açıklanan Swamp Thing (Bataklık Canavarı) dizisinin kadrosuna bir isim daha katıldı. Lost, The Strain ve X-Men Origins: Wolverine yapımları ile başarılı bir kariyer sürdüren aktör Kevin Durand’ın, Swamp Thing’te “Floronic Man”e dönüşen Jason Woodrue karakterini canlandıracağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bitkileri kontrol edebilen bir botanikçiyi canlandıracak olan Durand, Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Swamp Thing), Crystal Reed (Abby) ve Maria Sten’in (Liz Tremayne) bulunduğu kadroya dahil olacak.

Çizgi roman serisinde; bitkilerin büyümesini hızlandırabilen bir botanikçi olan Jason Woodrue, Swamp Thing’in organlarını yedikten sonra bitkileri zihinsel olarak kontrol edebilen “The Floronic Man” (Floronik Adam) adlı mutanta dönüşüyor.

James Wan’ın yapımcılığını üstlendiği Swamp Thing dizisi DC’nin online yayın platformu DC Universe’te yayınlanacak. Mark Verheiden ve Gary Dauberman’ın senaryosunu yazdığı seri Underworld’den Len Wiseman tarafından yönetilen seri 2019 yılında yayına alınacak.

İlginizi Çekebilir  Swamp Thing Kadrosuna Bir Oyuncu Daha Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu