Dizi Haberleri

Kara Kule Dizisinin İlk Detayları Belli Oldu

dark-tower-stephen-king

Önümüzdeki sene Stephen King’in klasikleri arasında yer alan Kara Kule serisinin beyaz perde uyarlaması izleyici ile buluşacak. Filmin vizyona girişinden bir yıl sonra ise film ile paralel gidecek ve filmin baş rollerinden birinin de yer alacağı Kara Kule dizisi televizyon ekranlarında yerini alacak.

İlgili Makaleler

Önümüzdeki iki sene içerisinde izleyiciyle buluşacağını ve filmle paralel gideceğini bildiğimiz dizi hakkında bugüne kadar yapımcılar bir hayli ketum davranmışlardı. Nihayet sessizliğini bozan yapım ekibi, diziye dair birçok yeni detayı Entertainment Weekly ile paylaştı. Dizi, serinin dördüncü kitabı olan Büyücü ve Cam Küre‘yi ekranlara taşıyacak. Idris Elba‘nın hem dizide hem de filmde canlandıracağı Roland Deschain ile Kara Kule’yle ilgili gizemli görülere vakıf olan ve her iki yapımda da Tom Taylor‘ın canlandıracağı Jake Chambers’ın maceraları ile Roland’ın silahşor geçmişini izleyeceğiz.

wacuptlyf7bsmrrrdpsp

Elba’nın projede yer alacağı kesinleşmiş olsa dahi genç Roland’ı henüz açıklanmayan, başka bir oyuncu canlandıracak. Bunun yanında, Matthew McConaughey‘nin beyaz perdeye taşıyacağı Siyahlı Adam dizide kesin olarak göreceğimiz karakterlerden biri olsa da McConaughey’in projede yer alıp almayacağı henüz belli değil.

z38nejnoblvhgsvkperk

Ayrıca Kara Kule filmin yönetmeni Nikolaj Arcel ve yardımcı yazarı Anders Thomas Jensen da senaryo yazımına katkıda bulunacaklar. 10 ya da 13 bölüm sürmesi planlanan dizinin hangi kanalda ekranlara geleceği ise daha belli değil.

Dizinin 2018 yılında izleyenler ile buluşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Şeytan Geri Döndü - Damien Dizisini İzlediniz Mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu