Dizi Haberleri

Joker ve Mr. Freeze, Gotham’ın 2. Sezonunda Bizlerle

gotham-banner-logo

Kötü karakter söz konusu oldu mu bolluk yaşayan Gotham, kadrosunu ikinci sezonunda Joker ve Mr. Freeze ile daha da genişletiyor.

Fox gelecek sezon bu iki kahramanı ekranlarda göreceğimiz söylentilerini onayladı.

Joker ve Mr. Freeze, DC evreni için son derece önemli karakterler ve Jim Gordon Harvey Bullock ikilisine yapacakları işkenceleri izlemek doğrusu çok zevkli olacak.

joker-mr-freeze

Haber ilk olarak Gotham’ın “Upfronts” etkinliğinde duyuruldu. Upfronts, yapımcıların dizilerin gelecek sezonunda bizleri neler beklediğinden bahsettikleri etkinliklere verilen genel ad.

Geçen sene dizinin yönetmeni Danny Cannon, Mr. Freeze’i diziye eklemeyi ne kadar çok istediğinden bahsetmişti, görülen o ki isteği gerçek olacak. Joker’a gelince, zaten Joker’sız bir Gotham olmayacağından emindik. Kaldı ki ilk sezonda ilerde Joker olma ihtimali olan birkaç karakter görmüştük. Yapımcı Bruno Heller ilk sezonun sonunda kimin Joker olacağına dair bir ipucu alacağımızı söylemişti, fakat ilk sezon çoktan bitmiş olmasına rağmen hala kesin bir şey söylememiz mümkün değil. Öyle görünüyor ki her şey ikinci sezon başlayınca belli olacak.

İlginizi Çekebilir  Philip K. Dick'in Hikayelerini Anlatacak Electric Dreams Dizisi Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu