Dizi Haberleri

John Wick 4’ten Sonra The Continental Dizisi ile Efsane Devam Edecek

Starz kanalı CEO‘su Jeffrey Hirsch, aralarında John Wick evreninde geçen The Continental dizisinin de bulunduğu projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

John Wick: Chapter 2 filminin ardından Starz tarafından duyurulan öncül dizi The Continental, suikastçilerin merkezi olan oteller zincirinde geçen olayları anlatacak.

Parabellum‘dan sonra çalışmaları başlatılan serinin dördüncü filminin 21 Mayıs 2021‘de gösterime girmesi beklenirken, Starz CEO’su Hirsch, John Wick öncül dizisinin tarihiyle ilgili olarak şunları söyledi;

Filmin tarihi çoktan belirlendi. Dizinin ilk çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu yüzden büyük olasılıkla filmden sonra yayınlanacak. The Continental, serinin hikayesinin erken dönemlerinde geçecek. Bu sayede bir otel olarak Continental‘a yeniden bakmamızı ve nasıl John Wick‘in bir parçası haline geldiğini görmemizi sağlayacak. Filmlerin öncesine gideceğiz.

Dizinin yürütücü yapımcılarından olacak Keanu Reeves‘in dizide rol alıp almayacağı sorusunu cevaplamayan Hirsch ve The Continental ekibinin John Wick hayranlarına sürprizlerini büyük ihtimalle 2021‘de göreceğiz. Wick‘siz bir The Continental düşünemiyorum doğrusu, siz ne dersiniz?

İlginizi Çekebilir  The Secret World Oyunu Televizyon Ekranlarına Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu