Dizi Haberleri

Jason Momoa Gözünü Yeni Witcher Dizisine Kestirdi

Söylentiye göre Jason Momoa, Rivyalı Geralt’tan 1.200 yıl öncesini anlatacak olan Netflix mini serisi The Witcher: Blood Origin’de yer almak istiyor.

Son yıllarda yıldızı iyiden iyiye parlayan ve birçok önemli yapımda yer alan Jason Momoa’nın yeni Witcher dizisinde yer almak istediği yönünde bir söylenti ortaya çıktı. We Got This Covered sitesinin haberine göre Justice League’in Aquaman’i, Jason Momoa Blood Origins için rol kovalıyor.

The Witcher: Blood Origin Dizisi İçin Oyuncu Arayışı Başladı

Bildiğiniz üzere Blood Origins, bilinen hikayelerin çok ama çok öncesini anlatacak bir yapım olacak. Altı bölümlük mini seri, elf uygarlığın yıkılmasını ve ilk Witcher’ın ortaya çıkışını merkez noktasına alacak. Kitaplarda bile çok az bahsedilen bu dönemin nasıl yansıtılacağı da merak konusu. Mesela ilk Witcher’ı kim oynayacak?

İşte Jason Momoa’nın ilk Witcher’ı oynamak için arayışta olduğu belirtiliyor. Momoa, bu tarz yapımlara da yabancı bir oyuncu değil. Game of Thrones dizisinin ilk sezonunda Khal Drogo rolüyle ününe ün katmayı başarmıştı. Ayrıca başka bir fantastik yapım olan Conan’ın yeniden uyarlamasında da başrol yine Momoa’nın olmuştu.

Söylentinin kaynağı biraz şüpheli gözükse de Momoa’nın dizide yer alabilecek olması daha da dikkat çekecektir. Netflix böylece Justice League ekibinden Superman’in yanında Aquaman’i de güçleri arasına katmış olacak.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Oyuncusu Jerome Flynn Dark Tower Dizisine Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu