Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Into The Spider-Verse Yapımcıları, Gizemli Bir Marvel TV Evreni Üzerinde Çalışıyor

Into The Spider-Verse Yapımcıları, Gizemli Bir Marvel TV Evreni Üzerinde Çalışıyor

Oscar ödüllü Spider-Man: Into the Spider-Verse‘in yaratıcıları Phil Lord ve Chris Miller, geliştirdikleri yeni Marvel Televizyon Evreni projesinden detayları paylaştı.

Deadline‘a konuşan yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller, Nisan ayında duyurusu yapılan Spider-Man dizileri hakkında şunları söyledi: “Sony‘nin Marvel karakterlerini kullanarak (ki 900 kadar var) canlı aksiyon diziler geliştiriyoruz. Her biri kendi özel deneyime sahip ama aynı zamanda birbiriyle ilişkili diziler yapmanın yollarını arıyoruz. Daha önce televizyonda yapılmamış bir dizi ortaya çıkarmak için çok sayıda potansiyel takım arkadaşlarıyla konuşuyoruz. Yapımı ve yayınlanması biraz zaman alacak ama gerçekten özel olacağını düşünüyoruz.”

Spider-Man, Venom, Morbius, Black Cat ve Silver Sable‘ın yanı sıra Into the Spider-Verse karakterlerinin de yer alacağı Örümcek Adam TV Evreni yapımlarının animasyon olma ihtimali Lord ve Miller‘ın bu açıklamasıyla boşa çıktı. İkilinin “daha önce TV’de yapılmamış bir proje” tanımıyla ne demek istedikleri ise şu an için belirsiz. CW kanalının DC dizileri, Netflix‘in The Defenders ve ABC‘nin Agent of S.H.I.E.L.D ile Inhumans gibi yapımlarında denediğinden farklı ne olacak? Sadece bir karaktere ve çevresine odaklandığı için mi bu açıklamayı yaptılar? Öğrenmemiz için biraz daha beklememiz gerekecek.

İlginizi Çekebilir  Heather Graham, Stephen King Uyarlaması The Stand Dizisine Katıldı