Dizi Haberleri

Interview with the Vampire Dizisinden İlk Fotoğraflar Geldi

AMC’nin hazırladığı Interview with the Vampire dizisinden yeni görseller geldi. Anne Rice’ın romanından uyarlanan dizi bu yıl içinde çıkacak. Ancak kesin tarihi henüz belli değil.

Aslında diziden birkaç kareyi daha önce Super Bowl esnasında AMC reklamı içinde göstermişlerdi. O yüzden bu fotoğraflar diziye ilk bakış değil. Fakat AMC’nin yayınladığı ilk resmi fotoğraflar bunlar oldu.

Soldan sağa Lestat (Sam Reid) ve Louis (Jacob Anderson)

Dizide Lestat karakterini Sam Reid canlandırıyor. AMC, Anne Rice’ın romanlarını uyarlamaya devam edecek. Dolayısıyla Reid bu rolüyle ekranlarda sık sık karşımıza çıkabilir. 1994 yılında yayınlanan aynı isimli filmde ünlü vampiri Tom Cruise canlandırmış ve bu rolüyle muhteşem bir iş çıkarmıştı. 2002’de Queen of the Damned filmindeyse Stuart Townsend‘i Lestat olarak görmüştük.

Yüzyıllarca mızmızlık edip her fırsatta söylenmeye devam eden Louis karakterini ise bu kez Game of Thrones aktörü Jacob Anderson canlandırıyor. Daha önce bu rolde Brad Pitt‘i izlemiştik. Filmde Kirsten Dunst‘ın çocukluk döneminde canlandırdığı Clauida‘yıysa dizide Bailey Bass‘e emanet ettiler.

Interview with the Vampire, Anne Rice’ın ilk romanıydı ve 1994 filmi de kült bir yapım olmuştu. Anne Rice, vefatından önce dizide baş yapımcı olarak görev alıyordu. Bu da bize dizi için umut vermişti. Sizce yapım başarılı geçmişinin hakkını verebilir mi?

Dizinin çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi henüz yok. Ancak bu yıl içerisinde yayınlanacağı yönünde söylentiler mevcut. Zaten görseller yayınlandığı üzere fragmanı da yakın zamanda görmeyi bekliyoruz. Diğer görselleri de aşağıya yerleştirdik. Üzerine tıklayarak büyütebilir ve öyle inceleyebilirsiniz.

Bu arada Mart ayının sonunda çıkan kitaplar arasında Martı Yayınları’nın bastığı Lestat romanı olduğunu da hatırlatalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Syfy Kanalından 4 Yeni Dizi Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.