Dizi Haberleri

Homer Simpson ve Goofy, 12 Kasım’da Barda Buluşuyor

Disney plus, yıl dönümünü kutlamak amacıyla 12 Kasım‘da Plusaversary etkinliği düzenliyor. Etkinlik esnasında gelecek yeni kısa filmde Homer Simpson ve Goofy bir barda buluşacaklar.

Simpsons ailesi bir parti vermektedir ve davetli listesinde herkesin ismi vardır. Homer hariç.

Kısa filmin detaylarını bilmiyoruz, herkese sürpriz olacak. Fakat sevdiğimiz çizgi film karakterlerinin partiye katılmak için kalkıp Springfield‘a geleceklerini biliyoruz. Kısa filmi ve Plusaversary etkinliğini bize bir poster haber verdi. Bu posterde Homer Simpson ve Goofy karşılıklı bir bar masasında oturuyorlar. Önünde çerezleri ve boş bardakları var. Uykulu, yorgun ya da üzgün olduklarını görüyoruz. Fakat birbirleriyle anlaşıyorlar ve rahat konuşuyorlar gibi duruyor. Hem neden anlaşamasınlar ki? Sizce de ikilinin çok fazla ortak özelliği yok mu?

Poster çok keyifli. Bizim de aklımıza haliyle bu ikilinin neler konuşabileceği geliyor. Çocuklarıyla ilişki kuramamaktan yakınmalarını izlemek çok keyifli olurdu. A Goofy Movie‘yi izlemiş okurlarımızın da böyle bir sohbeti duygulanarak ve keyifle izleyeceğini tahmin ediyorum. Karakterlerin kendi çocukluklarını anarak nostalji yaptıklarını görmek de güzel olur. Aslında bu ikili bir bar masasında oturup neyden bahsederlerse bahsetsinler keyifli olabileceği için poster bu kadar güzel görünüyor olabilir. Kısa filme bir macera, bir aksiyon yerleştirmeye çalışırlar mı? Yoksa sadece ikilinin sohbetine kulak misafiri mi oluruz? Goofy bir kahkaha patlatır mı? Cevapları 12 Kasım’da alacağız gibi duruyor.

Goofy ve Homer’ın bar buluşması Disney+’ın reklam amaçlı yayınladığı üçüncü The Simpsons kısa filmi olacak. İlkinde Simpsons ailesini Star Wars ile bir araya getirmişti. Sonrasında da Marvel temalı kısa film The Good, The Bart, and The Loki gelmişti. Disney+ Türkiye’ye beklediğimiz tarihte, 2022’nin yazında gelirse seneye Plusaversary etkinliklerini biz de Türkçe takip edebileceğiz. Fakat şimdilik Simpsons ailesinin davetli listesinde Homer gibi bizim de adımız yok.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ryan Reynolds, Deadpool İçin Marvel Studios İle Buluştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.