Dizi Haberleri

Henry Cavill, The Witcher Dizisindeki Geralt Rolüne Talip Oldu

“Superman” Henry Cavill, Netflix’in The Witcher dizisinde Geralt’ı oynamak istiyor. IGN’nin haberine göre; oyunlara olan düşkünlüğü ile bilinen beyazperdenin son Superman’i Henry Cavill, IGN ile yaptığı söyleşide Geralt rolüne sıcak baktığını açıkladı.

2013’teki Man of Steel filmi teklifi için arayan Zach Synder‘ı sırf WoW oynadığı için meşgule alan Cavill’in Skyrim ve World of Warcraft oyuncusu olduğunu öğrenmiştik. Son dönemde Mission Imposible: Fallout filminde oynayan Cavill, IGN’in son zamanlarda hangi oyunu oynadığı sorusuna, “The Witcher. Baştan sona yeniden oynuyorum. Oyunu seviyorum. Gerçekten çok iyi,” yanıtını verdi.

► The Witcher’ın Oyuncu Seçmelerine Belçim Bilgin de Katıldı

Bunun üzerine Netflix’in diziye uyarlamayı planladığı The Witcher serisindeki Geralt rolü için ne düşündüğü sorulan Henry Cavill, “Kesinlikle. Harika bir rol olur. Andrew Sapkowski’nin kitaplarını da çok sevdim, okumaya değer” diye konuştu.

Netflix, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında, CD Projekt Red tarafından oyun serisi çıkarılan Andrew Sapkowski’nin 8 kitaplık serisini dizi olarak izleyicilere sunacağını açıklamıştı. West Wing, Daredevil ve The Defenders dizilerine imza atan Lauren S. Hissrich‘in başında bulunduğu bir yazar takımı tarafından senaryosu yazılan The Witcher‘ın en erken 2020 yılında yayınlanacağı belirtiliyor.

Bu konuyu bir de The Witcher sevenlere sormak istiyoruz. Ne dersiniz? Oyunlara düşkünlüğü ile bilinen “Superman” Henry Cavill’i Geralt rolünde görmek ister miydiniz?

Kararınızı veremediyseniz bir de bu görsele bir bakın!

İlginizi Çekebilir  HBO, Game of Thrones Öncül Dizileri Hakkında Karar Verdi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu