AYBABTUDizi Haberleri

HBO, The Last of Us Dizisi Çekiyor!

Yıllardır çektiği dizilerle kendinden bahsettiren HBO, oyun dünyasının başyapıtlarından biri olan The Last of Us için bir TV dizisi çekeceğini resmen duyurdu!

Olur mu, olmaz mı diye düşündüğümüz sorulardan biriydi; The Last of Us dizi ya da film olur mu? Bu büyük soru sonunda bir cevaba ulaştı. Cevap ise evet. Hem de kocaman bir EVET!

2013 yılında Sony PlayStation konsolu için Naughty Dog firması tarafından özel olarak hazırlanan The Last of Us, biz oyunculara benzersiz bir deneyim sunmuştu. Serinin devam oyunu da bu yıl içerisinde çıkacak. Birkaç kere ertelenme durumu yaşadık ama olsun. Sonunda bu yıl The Last of Us 2’ye de kavuşacağız.

Biz tam serinin devam oyununu beklerken HBO’nun resmi Twitter hesabından The Last of Us dizisi geleceği duyuruldu. Serinin başında bol ödüllü Chernobyl dizisinin senaristi Craig Mazin ve Naughty Dog firmasının ikinci başkanı Neil Druckmann olacak.

Ortak yapımcılar arasında HBO’nun yanı sıra Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da olacak. Henüz dizinin neyi konu alacağı ve nasıl konu edineceği bilinmiyor. Ancak duyurunun yarattığı olumlu etkiye ve yapım ekibine bakılırsa oldukça iyi bir iş çıkacağı kesin.

Bir de oyuncu kadrosunu şöyle görsek tadından yenmez…

İlginizi Çekebilir  Luke Cage'in 2. Sezon Tarihi Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu