Dizi Haberleri

Gillian Anderson, American Gods’ın Yeni Sezonunda Yer Almayacak

İzleyicilerin büyük bir kısmı tarafından beğenilen, diğer bir kısmının ise aklında şüpheler bırakan ilk sezonunun ardından American Gods (Amerikan Tanrıları) dizisinde çalkantılar devam ediyor.

Geçtiğimiz Kasım ayında dizinin yapımcıları Bryan Fuller ve Michael Green’in projeden ayrıldıklarının açıklanmasının ardından şimdi de oyuncu kadrosundan başarılı bir ismin ayrıldığı duyuruldu. American Gods’ın en ilginç karakterlerinden biri olan ve televizyon ekranlarına göz dolduran bir performans ile aktarılan Media karakterinin yüzü Gillian Anderson, önümüzdeki sezonda yer almayacak!

The Los Angeles Times’a verdiği röportajda Anderson diziden ayrılma kararının, Fuller ve Green’in projeyi terk etmesinin sonucu olduğunu belirtiyor.

Dizinin ikinci sezonuna dair haberler de Bryan Fuller ve Michael Green’in ayrılışından beri oldukça muğlak. Yapımcıların yerini kimin ya da kimlerin alacağı henüz duyurulmadı. Bununla birlikte, Easter rolünde izlediğimiz Kristen Chenoweth de verdiği demeçlerde diziye dönüp dönmeme konusunda kararsız olduğunu belirtmişti.

Media’nın Lucille Ball, Ziggie Stardust ve Marilyn Monroe olarak karşımıza çıktığı sahneler, şüphesiz ki dizinin en beğenilen anları arasında yer alıyor. Dizinin geleceğine dair belirsizlikler de Gillian Anderson gibi büyük isimleri doğal olarak başka fırsatları değerlendirmeye yönlendiriyor. Umarım ki Amerikan Tanrıları bir an önce önündeki belirsizlikleri aşıp toparlanarak, kaynağı olduğu eserin hakkını vererek yoluna devam eder.

İlginizi Çekebilir  Ahsoka Tano Dizisinde Captain Rex ve Sabine Wren de Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu