Dizi Haberleri

Geralt, The Witcher 2. Sezonda Daha Az “Homurdanacakmış”

Henry Cavill dizinin 2. sezonu ve Geralt hakkında konuştu. Ünlü oyuncu bu sezon kitaplara daha uygun bir Geralt izleyeceğimizi dile getirdi.

The Witcher‘ın ilk sezonu hikaye anlatımı, oyuncu kadrosu ve şarkılarıyla çok konuşulmuştu hatırlarsanız. Yorumlar epey karışıktı, kimilerine göre iyi kimilerine göre yerden yere vurulası bir sezon izlemiştik. Bu karmaşada herkesin bayıldığı büyük bir sürpriz de çıkmıştı sezondan: Geralt ve “Hmmm’laması”. Üzerine aylarca o geyik döndürmüş, deliler gibi makarasını yapmıştık. “Hmmm Geralt” o kadar çok rol çalmıştı ki Henry Cavill bile son röportajında konuya değinme ihtiyacı hissetti ve o çok merak edilen soruyu cevapladı: “Bu sezon Geralt daha az homurdanacak.”

Cavill’e göre tüm ekip izleyicilere kitaplara daha yakın, daha konuşkan bir Geralt sunmak konusunda hemfikirmiş. Konuşkan bir Geralt’dan kastının öyle şen şakrak, şakalar komiklikler yapan bir Geralt olmadığının da altını çiziyor ünlü oyuncu.

“Bu sezon kitaptaki Geralt’ı daha iyi yansıtmak, onu daha çok yorum yapan bir karakter haline getirmek için uğraştık. Ben de epey dil döktüm tabii. Çok farklı bir Geralt beklemeyin, o hala eski Geralt. Hayatını canavar avıyla geçiriyor sonuçta, herkesin dayanabileceği bir iş değil. Ama zeki yanını daha çok gösterecek.”

The Witcher, 2. sezonuyla 17 Aralık’ta Netflix‘de olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Movies That Made Us'ın 3. Sezonunda Bakın Hangi Filmler Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.