Dizi Haberleri

Game of Thrones Spin-off Çekim Tarihi Belirlendi

Game of Thrones Spin-off dizisi Ekim’de çekilmeye başlayacak. HBO‘nun heyecan yaratan projesi orijinal dizinin çekildiği sette kameraya alınacak.

HBO, bir George R. R. Martin ve Jane Goldman projesi olan “Game of Thrones” spin-off dizisinin çekimlerini Ekim ayında başlatmayı planlıyor. Deadline’ın haberine göre; dizi çekimleri; Game of Thrones ile Kripton’ın çekildiği ve önümüzdeki Star Wars filmlerinden birine ev sahipliği yapacak olan Belfast’taki Titanic Stüdyoları’nda çekilecek.

George R.R. Martin, fantastik dizinin isminin The Long Night (Uzun Gece) olmasını ve hikayenin Game of Thrones’tan yüzyıllar önce geçmesini istiyor. Hayranların merakla beklemeye başladıkları dizi ise şöyle tanımlanıyor: “Dünya, Kahramanların Altın Çağı’ndan en karanlık noktaya sürüklenir. Ve kesin olan şu ki; Westeros’un dehşet verici sırlarından, ak gezenlerin gerçek kökenine ve Doğu’nun gizemlerinden Starks efsanesine kadar, bu bizim bildiğimiz hikaye değil.”

Daha önce spin-off dizi ile ilgili görüşlerini açıklayan Martin, Projenin çok başındayız. Pilot bölümün talimatı daha yeni verildi. Yönetmenimiz, kadromuz, çekim yerimiz hatta bir ismimiz bile yok. Benim önerim The Long Night ancak son karar ne olur bilmiyorum” diye konuşmuştu. Son olarak da dizinin pilot bölümünün HBO kanalından geçer not aldığını duyurmuştuk.

Game of Thrones Spin-Off Dizisi HBO’dan Geçer Not Aldı

Dizi tarihinin kültleri arasına büyük bir ihtişamla yerleşen Game of Thrones’un döneminden binlerce yıl öncesini izleme fırsatını bulacağımız spin-off serisi, 5 bölümden oluşacak. Game of Thrones finalinin 2019’da izleyici ile buluşacağını göz önüne aldığımızda, kitap ve dizi serisinin hayranları tarafından heyecanla karşılanan spin-off için en erken 2020’ye kadar beklememiz gerektiğini de hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  Yaşamayanlar Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu