Dizi Haberleri

Fantastik Bir Fan Projesi: Brothers Barbarian

Brothers Barbarian Logo

FRP sever iki arkadaşın projesi olan yepyeni bir fantastik fan serisi geliyor. Serinin ismi Brothers Barbarian (Barbar Kardeşler). Bir film değil de dizi projesi gibi görünüyor şimdilik.

Ken Whitman’ın yazdığı ve Tim Gooch’un yönettiği bu projede yine bu iki isim oyuncu olarak yer alıyor. Zaten genel fan yapım mantığı da bu şekilde işlemiyor mu? :) Proje ile ilgili hiçbir detay verilmemesine rağmen bazı ufak bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Senaryo özeti kısaca şu şekilde belirtilmiş; “Şeytani bir cadı tarafından orta yaşlı iki adama dönüştürülen genç barbar savaşçılar, gençliklerine yeniden kavuşabilmek için maceraya atılırlar.

Bu cümle bile aslında özet olarak oldukça açıklayıcı. Klasik bir FRP senaryosu mantığı ile üretildiğini düşünebiliriz. Tabii bir de iki barbar savaşçının orta yaşlı iki adama dönüşmüş olması da konuya komedi öğeleri katacak gibi görünüyor.

Her fan projesinden bahsetmesek de bu fan projesinden neden bu kadar bahsettiğimizi de açıklayalım. Bu projenin diğerlerinden farkı, dünyaca ünlü bir yazar olan Margaret Weis ve dünyaca ünlü bir fantasy art çizeri olan Larry Elmore‘un da bu projede yer alıyor olması. Şeytani cadıyı Margaret Weis canlandırıyor, Larry Elmore ise kadim bir büyücüyü.

Larry Elmore proje için şunları söylüyor; “Beni bu projede etkileyenin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Durumdaki saçmalığın komik kısmı… Karakterler her ne kadar komik görünmemeye çalışsa da kırklı yaşlardaki iki yaşlı adamın genç delikanlılar gibi davranmaya çalışmaları sonucunda gülmemek mümkün değil.

Haziran ayının 2. haftası içerisinde yayınlanması beklenen, toplam 6 bölümden oluşacağı açıklanan bu fan projesini biz de merakla bekliyoruz. Sizlerle de bu projeden resimleri paylaşalım istedik.

Projenin web sitesi:

http://www.brothersbarbarian.com/

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.