Dizi Haberleri

Dracula ve Sherlock’un Yaratıcılarından Yeni Korku Dizisi; The Devil’s Hour

Amazon, yeni korku dizisi The Devil’s Hour için onay verdi. Hartswood Films‘in geliştireceği seri uyku problemi olan bir kadının hikayesini anlatacak.

Sherlock ile Dracula dizisinin geliştiricisi Harstwood Films, Amazon için yeni bir korku serisi çekecek. The Devil’s Hour adlı dizi, Benedict Cumberbatch‘in rol aldığı BBC dizisi Sherlock ve BBC One/Netflix serisi Dracula‘nın yaratıcıları Steven Moffat ve Sue Vertue üstleniyor.

İngiliz yazar Tom Moran‘ın yazdığı hikayeden uyarlanacak The Devil’s Hour‘da, her gece 3.33’te yani şeytanın saati olarak bilinen 3 ile 4 arasında uyanan Lucy Chambers adında bir kadının maceralarını izleyeceğiz.

Lucy Chambers’ın sorunlu bir aile hayatı vardır. Chambers’ın sekiz yaşındaki oğlu içine kapanık ve duygusuzdur. Annesi boş sandalyelerle konuşur. Evine, kendisine ait olmayan bir yaşamın yankıları musallat olmuştur. Şimdi, adı bölgedeki bir dizi acımasız cinayete açıklanamaz bir şekilde karıştığında Lucy, masumiyetini kanıtlamak adına durumu için bir izah aramalı ve sonunda kendi acısına bir son vermelidir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mark Hamill, Flash Dizisine Konuk Olabilir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.