Dizi Haberleri

Doctor Who’nun Yapımcısından Yeni Dizi: Time Traveler’s Wife

HBO, Emmy Ödülü sahibi Steven Moffat’a Time Traveler’s Wife (Zaman Yolcusunun Karısı) dizisinin siparişini verdi. Audrey Niffenegger‘ın aynı adlı romanından uyarlanacak bilimkurgu dizisi, karmaşık ve büyülü bir aşkı anlatıyor.

İlgili Makaleler

Doctor Who ve Sherlock Holmes serilerine imza atan Showrunner, yazar ve yapımcı Steven Moffat‘ın yeni dizisindeki Clare ve Henry karakterlerinin evliliği aşk doludur ancak bir problemleri vardır; zaman yolculuğu! Maceraperest bir kütüphaneci olan Henry DeTample sık sık zamanda yolculuk yapmaktadır. Clare Abshire ise normal yaşam düzeni olan bir sanatçıdır. Bu ilginç çiftin tutkulu aşkı, zaman denizinde onları romantik bir tuzakta yakalar. Bu büyülü aşkın anlatıldığı kitabı yıllar önce okuduğunu ve adeta aşık olduğunu belirten Moffat, Henry ve Clare’in öyküsünü seyircilerle buluşturacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.

Daha önce 2009 yılında yönetmen Robert Schwantke yönetiminde beyazperdeye aktarılan bu romantik bilimkurgu hikayesinin senaryosunu Bruce Joel Rubin yazmış, Eric Bana Henry DeTamble’ı, Rachel McAdams ise Clare Abshire’ı canlandırmıştı. Şimdi Steven Moffat’ın yazacağı dizi Hartswood Film ile Warner Bros. işbirliğinde ortaya çıkacak ve HBO‘dan yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Türk Bilimkurgu Dizisi Geçit’ten Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu