Dizi Haberleri

Doctor Strange Son Anda WandaVision Kadrosundan Çıkarılmış

Marvel Studios‘un bir numaralı ismi Kevin Feige, tahminleri ve söylentileri sonunda doğruladı. Doctor Strange, WandaVision’da yer alacakmış ancak senarist ekibi son anda vazgeçmiş.

WandaVision hakkında ilk bilgiler ortaya çıktığında, dizinin doğrudan yeni Doctor Strange filmine bağlanacağı açıklanmıştı. Hatta Kevin Feige, bir röportajında pandemiden kaynaklı ertelenen filmlerden dolayı, yenilenen takvimden memnun olduğunu dile getirmişti. Çünkü yeni yayın sırasıyla birlikte izleyici doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanabilecek.

WandaVision’ın çekimleri devam ederken, hatta yayınlandığı sırada da Doctor Strange’in ne zaman çıkacağını merak ediyorduk. Ancak Marvel’ın bu önemli karakteri WandaVision’da bir türlü boy göstermedi. Büyü, kozmik güçler, cadılar ve elbette Scarlet Witch işin içine girince finalde gelecek dedik fakat bizleri şaşırttılar.

Kevin Feige, Rolling Stone‘a verdiği röportajda Doctor Strange’in dizide önemli bir karakter olacağını ancak son anda bu karardan vazgeçtiklerini belirtiyor. Hatta karakteri canlandıran Benedicth Cumberbatch ile de anlaşmışlar. Ancak senarist ekibi, Doctor Strange’in asıl ana karakter olan Wanda’nın önüne geçeceğinden korkmuş. Bu yüzden çekimler başlamadan önce senaryoda değişiklik yaparak Doctor Strange’i çıkartmışlar.

Yerinde bir karar olduğunu söylemem gerek. Dizinin ismi WandaVision olunca, izlerken iki karakterin ön plana çıkmasını istedim. Keza öyle de oldu. Ufak bir noktada Doctor Strange’in dahil olması bile dizinin kendisinin önüne geçecekti. En azından Marvel Studios ekibinin, sadece hayranlara servis yapmak için sahne eklemekten kaçındığını öğrenmiş olduk.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.