Dizi Haberleri

Disney+, The Mandalorian Dizisinin Kamera Arkasını Sunmaya Hazırlanıyor

The Mandalorian, son yıllarda yapılmış en başarılı Star Wars yapımlarından birisi ve yeni sezon için birkaç ay daha bekleyeceğiz ancak Disney+, The Mandalorian’ın etkisinden bizi çıkarmamaya kararlı.

Disney, yakın zamanda kendi dijital platformu Disney+’ta, The Mandalorian dizisinin kamera arkasını anlatacak yeni serisi Disney Gallery: The Mandalorian‘ı duyurdu.

Toplamda 8 bölümlük seri; dizi hakkında röportajlar, yayınlanmamış görüntüler ve dizi süresince yapılan tartışma ve beyin fırtınalarını ekranlara getirecek.

Yapımcı Jon Favreau, “Dizinin hayranları, diziye farklı bir perspektiften bakma şansı bulacak ve The Mandalorian dizisinin ekranlara nasıl taşındığını görecek,” açıklamasında bulundu.

Dizide çok çeşitli konular olacak; Dizinin yapım süreci, George Lucas’ın Star Wars mirası, oyuncuların karakterleri nasıl canlandırdığı, dizinin çığır açan teknolojisi, dizinin arkasındaki sanat, efektler, yaratıklar, yaratıcı etkiler ve galaksinin dört bir yanından Star Wars karakterleri ve eşyaları ile bağlantılar.

4 Mayıs’ta Disney+’ya yer alacak Disney Gallery: The Mandalorian yapımı ile Bebek Yoda’nın da nasıl ortaya çıktığını ve yaratıldığını görme şansımız olacak.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Daha Çok Bölüm Olmalı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu