AYBABTUDizi Haberleri

Diablo da Netflix Kervanına Katılıyor! Animasyon Serisine Hazır Mıyız?

Netflix’in yayın programına bir seri daha eklenecek gibi duruyor. Variety’nin haberine göre 1994 yılında oyun dünyasına giren ve büyük bir parçası haline gelen Blizzard’ın sevilen serisi Diablo şimdi animasyon olarak ekranlara taşınacak.

Blizzard’dan Diablo’nun dördüncü oyununu beklerken böyle bir hamle yapması hayranlarını oldukça şaşırttı. Belki de Blizzard’ın geçenlerde duyurduğumuz yeni projesi de buydu.

► Blizzard, Yeni Bir Diablo Projesi Üzerinde Çalıştığını Doğruladı!

Netflix’ten Yeni Bir Animasyon Serisi Olarak Diablo

Boom Studios’un kurucusu Andrew Cosby’nin hızla sildiği Twitter gönderisinde Diablo serisi için “son konuşmalarının” yapıldığı yer alıyordu.

► Netflix, Blizzard’ın Diablo Oyununu Diziye Uyarlayacak Söylentileri Dolaşıyor

İyi mi kötü mü karar vermekte zorlansam da serinin animasyon olacağı söyleniyor. Hem senaristi hem de yürütücüsü olarak Hellboy’un senarist kadrosundan tanıdığımız Andrew Cosby’i göreceğiz. Animasyonun yapımında ise Activision ve Netflix’i bir arada görüyoruz.

Cosby’nin silinen Tweet’i

Cosby’nin ağzından kaçırdığı bu bilgiden sonra resmi bir açıklama yapılmadı. Belki de bu yıl kasımda yapılacak olan BlizzCon etkinliğinde ufak bir fragman görebiliriz. Sevilen her konuyu artık Netflix ekranlarında görmeye alışmışken Diablo’yu animasyon olarak nasıl görüneceği merak konusu. Yaptığı başarılı işlerin yanında, Netflix’in ana hikayeye bağlı kalmaksızın değiştirdiği senaryoları ile can sıkan projeleri de göz önüne alınca gözüm ufaktan korkmuyor değil. Diablo deyince akla kaos geliyor ama böyle bir “kaosu” kaldırabilir miyim tartışılır.

Peki siz bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Böyle bir projeye hazır mıyız? Şöyle bir şey olsa tadından yenmez sanki…

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 5. Sezon Finalini İzleyenlerin Tepkileri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu