Dizi Haberleri

Dark’ın Yaratıcıları, Netflix’in Birçok Yapımında Görev Alacak

Netflix, yerel orijinal yapımları arasında en çok izlenen dizilerinden Dark‘ın yaratıcıları Jantje Friese ve Baran bo Odar ile bir ilke imza attı. Yapılan anlaşmaya göre ikili, önümüzdeki yıllarda Dark’ın devam bölümleri dahil, Avrupa’da çekilecek birçok Netflix yapımında görev alacak.

Netflix Uluslararası Orijinal Yapımlar Başkan Yardımcısı Erik Barmack şöyle konuştu: “Netflix olarak her zaman eğlencenin sınırları aşıp, dünyanın dört bir yanına uzanmasını hedefliyoruz. Bo ve Jantje ile yaptığımız anlaşma ve birlikte hayata geçireceğimiz yeni projeler için çok mutlu ve heyecanlıyız. Hem bize olan güvenleri hem de hikaye anlatıcığı konusunda vizyonumuzu paylaştıkları için kendilerine teşekkür ederiz.”

Baran bo Odar ve Jantje Friese ise şunları ekledi: “Netflix ile olan iş birliğimizi daha da ileriye taşımaktan ötürü çok heyecanlıyız. Hikayemizin ve vizyonumuz dünyanın dört bir yanına ulaşmasından mutluluk duyuyoruz. Netflix ile iş birliğimize sınırları zorlayacağımız yeni yapımlarla devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Önümüzde sizleri bekleyen pek çok sürpriz var.”

İkili, senaryosunu ve yönetmeliğini üstlendikleri ilk Alman orijinal yapımı Dark’ın dünya çapındaki başarısının ardından, dizinin ikinci sezonu ve Netflix için hayata geçirecekleri yeni projeler üzerinde çalışıyor.

İlginizi Çekebilir  Fox, Alien Dizisinin Yapımına Başlıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu