Dizi Haberleri

Cursed’den İlk Fragman – “Ya Kılıç Bir Kraliçeyi Seçerse?”

Netflix, yeni fantastik dizisi “Cursed“ten tanıtım fragmanı paylaştı. New York Times’ın çok satan romanından uyarlanan “Cursed”, bu yaz tüm dünyayla Netflix’te gösterime girecek.

Kitabın yazarı Tom Wheeler ve İllüstratörü Frank Miller‘ın Netflix için geliştirdiği Cursed dizisi, gizemli ve özel güçlere sahip Nimue‘nin “Gölün Kraliçesi“ne dönüşümünü konu alıyor.

Genç kadın kahraman Nimue, nam-ı diğer “Lady of the Lake” tarafından anlatılan ve Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan “Cursed“te;

“Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i bulmak ve eski kadim bir kılıcı teslim etmek için beklenmedik bir ortak bulur. Çıktığı bu yolculukta ise korkunç Kırmızı Paladinler ve suç ortakları Kral Uther karşısında bir direniş ve cesaret sembolü haline gelir. Doğanın yok edilmesi, din terörü, anlamsız savaşlar ve imkansızı başarmak için cesur bir lider olmak gibi günümüz temalarını da içine alan Cursed aynı zamanda bir yetişkinliğe geçiş öyküsü.”

10 bölümlük dizinin kadrosunda; Katherine Langford (Nimue), Devon Terrell (Arthur), Gustaf Skarsgård (Merlin), Daniel Sharman (Weeping Monk), Sebastian Armesto (King Uther Pendragon), Matt Stokoe (Gawain), Lily Newmark (Pym), Shalom Brune-Franklin (Igraine), Emily Coates (Sister Iris), Billy Jenkins (Squirrel), Bella Dayne (Red Spear) ve Peter Mullan (Father Carden) rol alıyor. Dizinin ilk sezonu 17 Temmuz‘da yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Ölümsüzlüğün Göründüğünden Zor Olduğunu Artık Daha İyi Biliyoruz! The Old Guard Filminden Yeni Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu