Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Critical Role, The Legend of Vox Machina İçin Muhteşem Bir Yazar Ekibiyle Anlaştı

Critical Role, The Legend of Vox Machina İçin Muhteşem Bir Yazar Ekibiyle Anlaştı

Dungeons & Dragons oyunlarını animasyon serisine uyarlamaya hazırlanan Critical Role ekibi, Kickstarter‘daki hedeflerine ulaştıktan sonra ideallerindeki yazar takımıyla anlaştı. Birbirinden başarılı senaristlerin yer aldığı takım “The Legend of Vox Machina“nın ilk sezonunu yazmaya başladı.

Youtube ve Twitch‘te yıllardır FRP yayını yapan Critical Role grubunun yarattığı Vox Machina efsanesinin başına döneceğimiz “The Legend of Vox Machina” animasyon dizisi Amazon Prime Video‘da yayınlanacak.

12 bölümlük ilk sezon için Critical Role ekibinin anlaştığı yazar takımı şu isimlerden oluşuyor: Brandon Auman (Star Wars Resistance, Teenage Mutant Ninja Turtles), Ashly Burch (Adventure Time), Jennifer Muro (Star Wars: Forces of Destiny, Justice League Action), Marc Bernardin (Castle Rock, Carnival Row), Chris “Doc” Wyatt (Star Wars Resistance, Marvel’s Ultimate Spider-Man), Kevin Burke (Star Wars Resistance, Marvel’s Rocket & Groot), Daniel Thomsen (Westworld) ve Mae Catt (Transformers: Cyberverse, Marvel Rising).

Critical Role’un Dungeons and Dragons Animasyonu The Legend of Vox Machina, Kickstarter’da Rekor Kırdı

Critical Role ekibi Matt Mercer, Marisha Ray (Keyleth), Travis Willingham (Grog Strongjaw), Sam Riegel (Scanlan Shorthalt), Liam O’Brien (Vax), Laura Bailey (Vex), Taliesin Jaffe ve Ashley Johnson‘ın seslendirme yapacağı “The Legend of Vox Machina“, bir grup ikinci seviye maceracının diyarlarını korkunç canavarlardan ve karanlık büyülü güçlerden kurtarmasını konu alıyor. Maceranın ilk sezonunda karakterlerimiz ölümsüz devlerle yüzleşecek, uğursuz bir necromancer ile çarpışacak ve grupları içine sızan güçlü bir lanetle mücadele edecek. Serüvenleri boyunca ekip olarak çalışmayı öğrenen grup aile olmayı da keşfedecek.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un Birkaç Tane Final Sahnesi Olacak!