Dizi Haberleri

Corona Virüs Günlerinde Youtube’da Ücretsiz İzleyebileceğiniz 80’lerin En İyi Çizgi Filmleri

Yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle gönüllü ya da resmi karantinaya çekilenleri Youtube‘da 80’ler klasik çizgi dizilerinin yüzlerce bölümü bekliyor.

Yayın platformlarının içeriklerini tüketen, 80’lerin efsane çizgi dizilerini hatırlamak isteyen ya da merak edenler için Geek Culture‘ın derlediği “Youtube’da ücretsiz olarak yayınlanan çizgi film serileri listesi” tam bir çizgi film şöleni.

Çizgilerin Gücü Adına – Bir Çizgi Film Kitabı

He-Man and the Masters of the Universe

Eternia‘yı İskeletor‘dan korumak için He-Man‘e dönüşen Prens Adam ve arkadaşlarının 646 videoluk macerası He-Man Youtube kanalında sizleri bekliyor.

She-Ra: Princess of Power

Prens Adam‘ın kayıp ikiz kardeşi Prenses Adora‘nın Eternia‘daki mücadelesini anlatan çizgi serinin 182 videosu Youtube‘daki “She-Ra: Princess of Power” adlı kanalda yayında.

G.I. Joe: A Real American Hero

Hasbro‘nun resmi Youtube kanalında; The M.A.S.S. Device ve The Revenge Of Cobra mini serileri ile The Pyramid Of Darkness adlı arc’tan oluşan toplam 15 bölüm paylaşıldı.

BraveStarr

Amerikan uzay western çizgi dizisi BraveStarr, 226 bölümü ile BraveStarr resmi Youtube kanalında izleyicilerini bekliyor.

M.A.S.K.

25 yıllık M.A.S.K. (Mobile Armored Strike Kommand) çizgi film serisi 75 bölümüyle JJohnson4848 adlı Youtube kanalında yayında.

The Adventures of the Galaxy Rangers

Yine Amerikan uzay western serilerinden The Adventures of the Galaxy Rangers‘ın 66 bölümü Youtube‘daki Draika TV kanalından izlenebiliyor.

Original Ghostbusters

Filmation‘ın bildiğimiz Hayalet Avcıları serisinden farklı olan, hatta takımda Tracy adlı bir de gorilin bulunduğu Original Ghostbusters çizgi dizisi 222 video ile Original Ghostbusters adlı Youtube kanalında yayında…

İlginizi Çekebilir  Supernatural Dizisi Türkiye'ye Mi Uyarlanıyor - Doğaüstü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu