Dizi Haberleri

Chucky Fragmanında Kasaba Karışıyor

Ölümcül oyuncak bebek Chucky, 1988’deki Child’s Play‘den beri ortalığı karıştırıyor. Chucky’nin katliamları televizyon dizisi olarak devam ediyor.

SYFY ve USA Network’ten tarafından televizyon ekranlarına uyarlanan Chucky dizisinden fragman yayınlandı. Chucky’nin yaratıcısı Don Mancini, katil bebeği seslendirmek için geri dönen Brad Dourif ile birlikte yapımda yer alıyor. San Diego Comic-Con’da yepyeni, son derece rahatsız edici fragman izleyicilere sunuldu.

YouTube player

Chucky’nin yeni bir evi olduğunda sorunlar yeniden başlıyor. Dizinin resmi özeti bunu açıklıyor.

Yeni televizyon dizisinde, eski bir “İyi Adam” bebeği, bir garaj satışında ortaya çıkınca pastoral bir Amerikan kasabası kaosa sürüklenir. Yakında herkes, kasabanın derin iki yüzlülüklerini ve gizli sırlarını ortaya çıkarmaya başlayan bir dizi korkunç cinayetle boğuşmak zorunda kalacak. Bu arada Chucky’nin geçmişinden arkadaşlar ve düşmanlar geri döner ve bu kötü şöhretli canavara dönüşen Chucky’nin gizemli kökenlerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmakla tehdit ederler.

Yaratıcı Don Mancini, David Kirschner, Nick Antosca ve Alex Hedlund baş yapımcılar olarak yer alıyor. Harley Peyton da yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Film serisini yaratan ve televizyon uyarlamasını da yazan Don Mancini, ilk bölümü yönetecek ve dizi sorumlusu olarak görev yapacak.

Chucky, 12 Ekim‘de SYFY kanalında başlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.