AYBABTUDizi Haberleri

Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio, Echo’da Tekrar Karşı Karşıya Gelecek

Hell’s Kitchen’ın Daredevil‘ı ve Kingpin, yeni gelecek Echo dizisinde tekrar kozlarını paylaşacak.

2018 yılında biten Netflix‘in Daredevil dizisinde gördüğümüz Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio, Marvel Sinematik Evreni‘nde rollerine geri dönüyor. Kendi dizi serisinin yanı sıra, The Defenders ve en son Spider-Man: No Way Home dizisinde karşımıza gelen Matt Murdock karakteri, yeni gelecek Disney+ dizisi Echo‘da ezeli rakibi Wilson Fisk ile tekrar yüzleşecek.

Aslında, Charlie Cox 2020 yılında karaktere veda ettiğini belirtmişti. Ancak ilerleyen zamanlarda Kevin Feige‘nin “Karakterine tekrar dönmek ister misin?” sorusuna karşı No Way Home‘da Peter’ın avukatı olduğu bir cameo ile karşımıza gelmişti.

Spider-Man: No Way Home gelmeden çok kısa bir süre ise, Vincent D’Onofrio‘nun Hawkeye dizisindeki baş kötü olacağını açıklaması üzerine ortalık karışmıştı.

Körler Sağırlar Birbirini Ağırlar

Kötü şaka üzgünüm ama gayet oturdu bence

Yeni gelecek Echo dizisindeki ana karakter Maya Lopez‘i, Hawkeye dizisinde tanımıştık. Yeni gelecek seride ise Echo ve Daredevil‘ın ilk başlarda bir tanışma kavgası ve ardından ekip olup New York’taki yeraltı suç organizasyonlarına karşı mücadelesini izleyeceğiz diye düşünüyorum. ( Asla şaşmaz, dizinin ilk üç bölümünden sonra burada olacağım.) Daredevil ve Kingpin birbirinin azılı düşmanı olmasının yanı sıra Echo’ da Hawkeye dizisinde çok sevdiği amcasının ölümünden Wilson Fisk’in sorumlu olduğunu öğrenmişti.

Echo dizisi 2023 yılında Disney+ üzerinden vizyona girecek.

Kaynak: Hollywood Reporter

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.