Dizi Haberleri

Castle Rock Hakkında Yeni Detaylar Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı paylaşılan ve arkasındaki isimlerle bizleri oldukça heyecanlandıran gizemli proje Castle Rock hakkında yeni detaylar belli oldu.

Kült yazar Stephen King’in bugüne kadar kaleme aldığı, Castle Rock’ta geçen çeşitli hikayeleri ve karakterleri bir araya getirecek olan diziyi ünlü yayıncı servisi Hulu izleyicilerle buluşturacak. Ayrıca Hulu, dizinin ilk 10 bölümü üzerinde de çalışmalara başlamış durumda.

Ayrıca fragmanı dışında hakkında hiçbir bilgi verilmeyen Castle Rock’ın yeni tanıtım yazısı, diziye dair ilginç ipuçları da barındırıyor:

Castle Rock, Stephen King’in en sevilen eserlerindeki mitolojik boyutu ve yoğun karakter anlatımını bir araya getiren, Maine ormanlıklarında geçen, ışık ve karanlıkla örülmüş destansı bir seri. Orijinal bir gerilim yapımı olan Castle Rock, bütün King dünyasını bir araya getiren temaları ve hikayeleri yeniden yorumlarken bir yandan da izleyiciyi en sevilen karakterler ile karşı karşıya getirecek.

Abrams ve King’in birlikte çalıştığı diğer Hulu yapımı 11.22.63’ün aldığı olumlu yorumlardan sonra Castle Rock için de beklentiler oldukça yüksek. King’in onlarca hikayesi ve yüzlerce karakteri içinden hangilerinin ekranlara taşınacağını ve birbirleriyle nasıl bağlandıklarını görmek oldukça ilginç olacak.

Stephen King’in fantastik yapıtları ve birbirleriyle bağlantılarını aşağıdaki ilginç grafikte görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Man Who Fell To Earth Dizisinde Bill Nighy de Varmış

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.