Dizi Haberleri

Bryan Fuller, Vampire Chronicles Senaryo Yazımına Katıldı!

İmza attığı yaratıcı televizyon projeleri ile tanıdığımız yapımcı ve senarist Bryan Fuller, Paramount’un televizyon ekranlarına taşıyacağı, Anne Rice’ın romanlarından uyarlanacak efsanevi Vampire Chronicles dizisinin yazar ekibine katıldı!

Geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Paramount TV başkanı Amy Powell, merakla beklenen Vampire Chronicles serisi hakkında gelen soruları cevaplarken, Bryan Fuller’ın dizinin senaryosu üzerinde Anne Rice ve oğlu Christopher Rice ile birlikte çalışmakta olduğunu şu sözlerle doğruladı:

“Bryan Fuller, pilot bölümü yazmakta olan Anne Rice ve Chris ile birlikte çalışıyor. Projede kalmaya ve yapımcı ekibe katılmaya karar vereceğini umuyoruz.”

Heyecan verici haberi, Christopher Rice da Vampire Chronicles resmi Facebook sayfasından yaptığı paylaşım ile doğruladı:

https://www.facebook.com/officialvampirechronicles/posts/531891463840276

Paramount TV, Vampire Chronicles serisindeki 11 kitabın da yayın haklarını satın almış, Anne Rice ile uyarlamalarda baş yapımcılık yapması üzerine anlaşmıştı. Bununla birlikte Christopher Rice da dizinin ana yazarlığını yapacak ve yapımcı kadrosunda yer alacak.

Daha önce Hannibal, Pushing Daisies ve Dead Like Me gibi projelerle karşımıza çıkmış olan Bryan Fuller’ın yaratıcı eğilimlerini göz önünde bulundurduğumuzda, Vampire Chronicles’ın bekleyenlerini oldukça heyecan verici bir iş bekliyor gibi görünüyor. Amerikan Tanrıları’nın yapımcılığından da ayrıldığını göz önünde bulundurursak, Fuller’ın bu projede kalıcı olmaması için hiçbir sebep yok. Yapımcı kadrosunda ve senaryo yazımında Bryan Fuller’ın dokunuşunun olduğu bir Vampire Chronicles, tüm Anne Rice okurlarının ilgisini ve beğenisini toplayacak bir yapım olacaktır.

İlginizi Çekebilir  DC Comics'in Yeni Komedisi Powerless'ın İlk Kötüsü Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu