Dizi Haberleri

BBC’de Yayınlanacak His Dark Materials Dizisine 2 Yıldız Oyuncu Katıldı

Philip Pullman‘ın fantastik serisi His Dark Materials (Karanlık Cevher Serisi), BBC’de dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanırken ekibe 2 yıldız oyuncu katıldı. Sinemada The Golden Compass (Altın Pusula) adıyla istediği başarıyı elde edemeyen kitap uyarlaması, BBC’de bu isimlerle başarıyı yakalayabilir.

His Dark Materials dizisine, bir süre Logan filminde X-23’ü canlandıran Dafne Keen katılmıştı. Dafne Keen, başrol karakteri Lyra Belacqua‘yı canlandıracak. Ayrıca dizinin yönetmeni de açıklanmıştı. Şimdi diziye Ruth Wilson ve James McAvoy‘un katılması haberiyle heyecanımız arttı.

İlgili Makaleler
His Dark Materials Serisi Oscarlı Yönetmen ve Yeni Bir Yıldıza Emanet
Ruth Wilson – James McAvoy

James McAvoy, Lyra’yı dış dünyadaki kötülüklerden korumaya çalışan amcası Lord Asriel‘i oynayacak. Ruth Wilson ise zengin, şeytani planları olan gizemli karakter Mrs. Coulter‘ı canlandıracak. Lord Asriel karakterini sinemada Daniel Craig canlandırırken Mrs. Coulter karakterini ise Nicole Kidman canlandırmıştı.

Başarılı yönetmen Tom Hooper’ın yöneteceği 8 bölümlük dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı veya dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı ancak bu isimler, diziye dair inancımızı yükseltiyor. 

İlginizi Çekebilir  Cesur Yeni Dünya, Televizyonları Fethedecek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu