Dizi Haberleri

“Baby Yoda”nın Gerçek Adı Disney CEO’su Bob Iger’da Saklı

Star Wars dizisi The Mandalorian‘ın sevimli üyesi Bebek Yoda eğlence dünyasını peşinden sürüklemeye devam ederken, karakterle ilgili birçok konu gizemini koruyor.

Dizi dışında dijital versiyonlarından, amigurumi bebeklerine ve minyatür oyuncaklarına kadar her haliyle karşımıza çıkan Baby Yoda, en çok da Disney CEO‘su Bob Iger‘ı meşgul ediyor. Katıldığı The Star Wars Show‘da, “Baby Yoda” yüzünden Jon Favreau‘dan azar işittiğini itiraf eden Iger, “Bütün dünya Bebek Yoda diyor. Ben de ilk e-postalarımda öyle yazınca Jon Favreau beni uyardı. “O Bebek Yoda değil!” “Tamam, tamam” dedim. O çok ilginç. Duygularıyla hareket ediyor. Kulaklarını ve gözlerini hareket ettiriyor. İnsanlar adının ne olduğunu bilmek istiyor? Gerçek adı ne? Gerçek adını biliyor musun? Ben gerçek adını biliyorum ve bu nedenle şu anda ekstra dikkatli olmalıyım” dedi.

Favreau tarafından ikinci sezonu yazılan The Mandalorian‘da her yeni bölümü iple çekmemizin en önemli sebebi haline gelen bu 50 yaşındaki çocukla ilgili sır perdesi henüz aralanmadı. Bakalım Favreau, Bob Iger‘ın ağzından kaçırmaya korktuğu “adı” ve hikayenin detaylarını ne zaman izleyicilerle paylaşacak?

İlginizi Çekebilir  Alien Dizisi Gelecek Mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu