AYBABTUDizi Haberleri

Avatar: The Last Airbender, Live-Action Dizi Oluyor!

Netflix, son orijinal yapımlarından biri olan The Dragon Prince‘in yakaladığı başarının ardından yeni bir proje için hiç vakit kaybetmeden kollarını sıvadı. The Dragon Prince’in, “ruhani atası” olarak tanımlanan Avatar: The Last Airbender‘ın live-action dizisi geliyor!

Appa ve Aang’i birlikte gördüğümüz ilk konsept tasarım ile birlikte gelen resmi açıklamada Netflix,serinin yaratıcıları Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko’nun da projede yer alacaklarını belirtti.

DiMartino ve Konietzko, yaptıkları ortak basın açıklamasında yıllardır planladıkları projenin hayata geçişinden duydukları heyecanı şu sözlerle anlattı:

Avatar: The Last Airbender’ın live-action uyarlamasının başında olma şansını yakalamış olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Aang’in dünyasını sinematik olarak hep hayal ettiğimiz gibi ve kültürel olarak da uygun, tamamen beyaz oyunculardan oluşmayan bir ekiple gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Bu, orijinal animasyon serisindeki büyük çalışmanın üzerine ekleyerek hikaye, karakterler ve aksiyonda daha derine inmek için hayatta bir kez elimize geçecek bir şans. Netflix, bu yeniden anlatım için öngördüğümüz vizyona tamamen kendini adamış durumda ve onlarla kurduğumuz ortaklığımız için son derece minnettarız.”

Henüz oyuncu kadrosu ya da serinin çıkış tarihi ile ilgili ise herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da Netflix’in uyarlamaya dair yakın zamanda kapsamlı detaylar vermesi bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stranger Things 3 İncelemesi - Yeni Yolculuklar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.