Dizi Haberleri

Avatar: The Last Airbender Dizi Uyarlamasının 2. ve 3. Sezonu Arka Arkaya Çekilebilir

Netflix‘in, Avatar: The Last Airbender canlı aksiyon uyarlamasının ikinci ve üçüncü sezonlarını arka arkaya çekmeye karar verebileceği öğrenildi. Bunun sebebi de genç oyuncuların sezonlar arasında gözle görülür şekilde büyümesinin ekrana yansımasını önlemek.

Knight Edge Media‘nın haberine göre; Netflix, Avatar The Last Airbender dizisini yenilemek ve Nickelodeon‘da 2005’ten 2008’e kadar üç sezon boyunca yayınlanan orijinal dizinin geri kalanını beklenenden erken uyarlamak için şimdiden ön görüşmelere başladı. İkinci sezonun çekimleri başladığında sırasıyla 14 ve 17 yaşlarında olacak olan yıldızlar Gordon Cormier ve Kiawentiio‘nun yapımcılar için en büyük endişe kaynağı olduğu belirtiliyor. Çünkü genç oyuncular karakterleri Aang ve Katara‘nın olması gerekenden birkaç yaş büyük.

Orijinal The Last Airbender dizisinin üç sezonu tek bir yılda geçiyordu ve Gaang ekranda hiç doğum günü kutlamazken, Aang‘ın 12, Katara‘nın 14, Sokka‘nın 15 ve Zuko‘nın 16 olduğu söylenmişti. Ian Ousley (Sokka) şu anda 20, Dallas Liu (Zuko) ise 21 yaşında olduğundan ve dönem itibari ile daha az bedensel değişimleri olacağından Netflix ekibi için çok fazla sorun teşkil etmiyor.

Öte yandan 2017 yılında genç yıldızların oynadığı A Series of Unfortunate Events adlı diziyi ikinci ve üçüncü sezonlarını arka arkaya çeken Netflix için birden fazla sezonu aynı anda çekmeye karar vermek eşi görülmemiş bir hamle değil. Ki zaten fantastik dizi The Witcher‘ın da 4. ve 5. sezonlarını arka arkaya çekmeyi planlıyorlar. Ayrıca Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot‘un aksiyon filmi Red Notice‘in iki devam filmi de birlikte çekilecek.

Avatar: The Last Airbender canlı aksiyon dizi uyarlaması, 2023‘te Netflix‘te izlenebilecek ancak kesin çıkış tarihi henüz duyurulmadı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.