Dizi Haberleri

Attack on Titan, 2017 Baharında Geri Dönüyor!

attack-on-titan-banner

2014 yılının en çok konuşulan animesi, ikinci sezonuyla önümüzdeki bahar aylarında yayınlanmaya başlayacak.

Hajime Isayama’nın yazıp çizdiği Attack on Titan, 2014 yılında anime serisi olarak karşımıza çıkmıştı. Kısa sürede geniş kitlelere yayılan animenin ikinci sezonundan uzun bir süredir haber alınamıyordu.

İlgili Makaleler

Artık hayranlar çıldırmış olacak ki, resmi açıklama sonunda yapıldı. Twitter üzerinden yapılan açıklamada serinin ikinci sezonu 2017’nin bahar aylarında televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak. Ancak henüz net bir tarih yok.

Twitter’da paylaşılan ikinci sezona dair ilk afişte, ana karakterimiz Eren’in titan formunda, Colossus Titan ile karşı karşıya geldiğini görüyoruz. İkinci sezonda da olaylar daha da kızgınlaşacak gibi duruyor (Manga okuyucuları spoiler vermesin ama olur mu?).

Ana seriden ayrı olarak hazırlanan uzun metrajlı filmleri, yan hikayeleri, oyunları ile bir süre bizleri idare eden serinin geri dönecek olması sevindirici. İnsan bir an, “Acaba iptal mi ettiler?” diye kendine sormadan edemiyordu.

İlginizi Çekebilir  Amazon, Üç Cisim Problemi Dizi Uyarlaması İçin 1 Milyar Doları Gözden Çıkardı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Süper bir haber her ne kadar filmi ile ağzımıza bal çalmaya çalıştılarsa da beni sarmadı nedense… Diziyi sabırsızlıkla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu