Dizi Haberleri

Apple ve Steven Spielberg, Amazing Stories İçin Anlaşma Sağladı

1985 – 1987 yılları arasında televizyon ekranlarında yayınlanan bilimkurgu – gerilim türündeki Amazing Stories‘i ekranlara Apple ve Steven Spielberg geri getirecek.

NBC Universal‘ın da yapımcı firma olarak dahil olduğu Amazing Stories dizi projesi için her bölüm başına 5 milyon dolar bütçe ayrılacak. Dünyanın en büyük firması ve teknoloji devi ile dünyanın en iyi yönetmeni ve bilimkurgu üstadı bir araya gelirse, muhtemelen sonuç olarak muhteşem bir bilimkurgu yapımı çıkacaktır. 

NBC’nin yapıma dahil olması, dizinin televizyonlara gelmesi ihtimalini arttırırken Apple’ın üstlendiği projenin iTunes üzerinden de yayınlanması bekleniyor. 

1985-87 yılları arasında yayınlanan Amazing Stories, 45 bölüm sürmüştü. Steven Spielberg’in projesi olan yapım yine NBC ekranlarında yayınlanmıştı. Her bölümde farklı bir hikayenin yayınlandığı dizinin açılış müziğini John Williams yaparken bölümlerin bazılarını da Burt Reynolds, Michael D. Moore, Clint Eastwood, Martin Scorsese gibi önemli isimler yönetmişti.

En az Black Mirror kadar etki yaratacağı düşünülen Amazing Stories dizisinin ne zaman yayınlanacağı da şu anda bilinmiyor. Heyecanla bekliyoruz.

1985 yılında yayınlanan Amazing Stories tanıtım videosu:

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones En Az 8 Sezon Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu