Dizi Haberleri

Anansi Boys Dizisinin As Kadrosu Son Şeklini Alıyor

Delroy Lindo‘yu Bay Nancy, Malachi Kirby‘yi Charlie olarak izleyeceğimiz dizide Grace ve Daisy karakterlerini canlandıracak oyuncular açıklandı.

Amazon Prime‘ın son Neil Gaiman uyarlaması Anansi Boys‘un çekimleri İskoçya’da tam gaz devam ederken bir yandan da oyuncu kadrosundan yeni isimler açıklanıyor. Delroy Lindo’yu Bay Nancy olarak izleyeceğimiz diziye en son geçtiğimiz Eylül ayında Malachi Kirby dahil olmuştu. Kirby’yi Black Mirror‘ın Man Against Fire bölümünden hatırlarsınız belki, kendisi tam iki karakteri birden canlandıracak: Anansi’nin birbirlerine taban tabana zıt oğulları Spider ve Charlie.

Şimdiyse sıra as kadronun kadın karakteri Rosie Noah ve Daisy Day’de. Amarah-Jae St. Aubyn, Charlie’nin nişanlısı Rosie’yi canlandıracak. “İyi huylu, zeki, ve komik” olarak tasvir edilen Rosie, Spider – Charlie kardeşlerin ilişkisinde önemli yer tutan bir karakter. 13 Reasons Why’dan hatırladığımız Grace Saif ise yolu bir dava sırasında ikiliyle kesişen Dedektif Daisy Day olarak karşımızda olacak.

Anansi Boys’un konusu ne olacak?

Dizi, Neil Gaiman’ın Türkçeye İthaki Yayınları tarafından “Anansi Çocukları” olarak çevrilen aynı adlı eserinden uyarlanıyor. Sıkıcı ve sıradan bir adam olan Charlie’nin hayatı, babası Bay Nancy’nin vefatının ardından değişir. Babasının aslında düzenbazlık ve hikayeler tanrısı Anansi olduğunu öğrenir, üstelik bir de kardeşi vardır: Kendisiyle taban tabana zıt, özgüvenli, hovarda Örümcek. Cenazeden sonra ortalık bir anda karışır ve Charlie kardeşinin arkasını toplamak için bir maceraya çıkar.

Dizinin yürütücülüğünü Neil Gaiman ve Douglas Mackinnion birlikte üstleniyor. Senaryoda Gaiman’a orijinal hikayeyi yazarken de yardımcı olan Sir Lenny Henry eşlik edecek. 6 bölüm olarak planlanan dizinin çıkış tarihiyse henüz açıklanmadı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ghostbusters Eski Çizgi Filmleri Geri Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.