Dizi Haberleri

Amiral Thrawn Dizisi Ne Zaman Gelecek?

Bir süre önce ortaya çıkan yeni bir Star Wars söylentisinde, Amiral Thrawn için yeni bir proje üzerinde çalışıldığından bahsedilmişti. Konu hakkında yeni bilgiler var.

Amiral Thrawn, Star Wars evreninde incelikle işlenmiş karakterlerinden biri. İlk defa Timothy Zahn’ın romanlarında hayat bulan Thrawn, geriye kalan İmparatorluk kuvvetlerinin başına geçen müthiş bir askeri dehaydı. Ancak Thrawn, Disney’in kararıyla Legends altında ana hikayeden çıkarılmıştı.

Zamanında şansın yüzüne güldüğü Legends karakterlerinden biri de Thrawn olmuştu. Star Wars: Rebels dizisinde tekrar ortaya çıkan Thrawn, orijinaline yakışır biçimde dizide hayat bulmuştu. Eh, hayranlar da daha fazlasını istemekte haklı.

Bir süre öncesinde Disney+ üzerinde yayınlanması planlanan bir Amiral Thrawn dizisinden bahsedilmişti. Gerçek oyuncularla çekilmesi planlanan dizi, karakterin hangi dönemini anlatacak o da tabii ki bilinmiyordu. Bu söylenti karmaşasına yeni bir bilgi Kessel Run Transmissions’dan geldi.

Yayınlanan haberde Amiral Thrawn ve Ezra Bridger’ın kendilerine ait dizilerinin çekilmesi için çalışmaların sürdürüldüğü söylendi. The Clone Wars ve Rebels serisinde yer alan Ahsoka Tano, The Mandalorian’ın ikinci sezonunda yeniden bizlerle buluşacak.

Disney, The Mandalorian’ı büyük karakterlerin çıkış noktası olarak kullanmak istiyor olabilir. Sadece Ahsoka değil, Bo-Katan ve Captain Re gibi karakterleri de yeni sezonda göreceğiz.

İşte bu söylentiye göre Thrawn ve Ezra, The Mandalorian’ın üçüncü sezonunda yer alıp sonra kendi dizilerine kavuşabilir. Gerçi hikayeyi yakından takip ediyorsanız Rebels dizisinde bu iki karakter galaksinin ücra bir köşesine savrulmuştu. Hikayeyi oradan mı alırlar, yoksa paralellik gösterecek bir yapıda mı buluştururlar, onu bilemiyoruz. Ancak bu iki dizinin gerçekleşeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Constantine'i Televizyonda Yeniden Göreceğimiz An Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.